Opracowanie dzieł w postaci trzech wkładów merytorycznych z zakresu sądowej współpracy międzynarodowej w sprawach cywilnych i karnych na potrzeby Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury
Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00305713
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-16 10:38
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7010027949
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi przygotowania podręczników szkoleniowych
Wykonawcy
2 przyznane
Przemysław DomagałaŁódź, PL
29 999 PLNPrzemysław DomagałaŁódź, PL
29 999 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.