Termomodernizacja wraz z pozostałymi robotami budowlanymi budynku na działce nr 262/8 w Foluszu w ramach zadania „Termomodernizacja Domu Wędrowca w Foluszu” – II postępowanie.
Powiat Jasielski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00306118
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00306118/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-16 12:19
- Lokalizacja
- Jasło, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7655d26e-fb94-11ec-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 6851949925
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00306118 z dnia 2022-08-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja wraz z pozostałymi robotami budowlanymi budynku na działce nr 262/8 w Foluszu w ramach zadania „Termomodernizacja Domu Wędrowca w Foluszu” – II postępowanie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Jasielski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440258
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 18
1.5.2.) Miejscowość: Jasło
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: (13) 4486400
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@powiat.jaslo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.jaslo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatjaslo.eb2b.com.pl/open-auctions.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja wraz z pozostałymi robotami budowlanymi budynku na działce nr 262/8 w Foluszu w ramach zadania „Termomodernizacja Domu Wędrowca w Foluszu” – II postępowanie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7655d26e-fb94-11ec-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00306118
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021091/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Termomodernizacja wraz z pozostałymi robotami budowlanymi budynku na działce nr 262/8 w Foluszu w ramach zadania „Termomodernizacja Domu Wędrowca w Foluszu”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00239212/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN-II.272.17.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja wraz z pozostałymi robotami budowlanymi budynku na działce nr 262/8 w Foluszu w ramach zadania „Termomodernizacja Domu Wędrowca w Foluszu”.
2. Opis przedmiotu zamówienia:
Lokalizacja planowanego obiektu działka ewid. nr 262/8, miejscowość Folusz, gmina Dębowiec. Zamówienie obejmuje wykonanie:
Zadanie nr 1:
1) Docieplenie stropu o powierzchni ok. 71,065 m2 styropianem grubości 24 cm wraz ze szlichtą betonową.
2) Docieplenie posadzki o na gruncie o powierzchni ok. 64,69 m2 styropianem grubości 10 cm, izolacja, szlichta betonowa zbrojona siatką.
3) Docieplenie ścian zewnętrznych o powierzchni ok. 111,88 m2 styropianem grubości 15 cm wraz z wykonaniem tynku cienkowarstwowego silikatowego/silikonowego.
4) Dostawa i montaż systemu ogrzewania elektrycznego.
5) Roboty budowlane branży sanitarnej – instalacja ciepłej wody użytkowej.
6) Roboty budowalne branży elektrycznej – montaż opraw oświetleniowych LED
7) Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej o łącznej mocy w przedziale 6,40 do 6,50 kW. Projektowana moc paneli wynosi 360 Wp. Dopuszcza się możliwość zmiany mocy modułów paneli fotowoltaicznych pod warunkiem akceptacji Inwestorem oraz zachowaniem projektowanej mocy szczytowej.
Zadanie nr 2:
1) Stolarka zewnętrzna – obejmuje montaż dwóch okien ( o1 o wymiarach 120cm x60cm). Podtynkowy system kontroli dostępu WC na monety ( PLN, EURO pięć nominałów)
2) Tynki wewnętrzne cementowo-wapienne.
3) Instalacja wentylacji.
4) Roboty budowlane branży sanitarnej (bez białego montażu) – instalacja wewnętrzna zimnej wody użytkowej,
zawór czerpalnym na zewnątrz budynku.
5) Roboty budowlane branży elektrycznej –instalacje elektryczne wewnętrzne i zewnętrzne.
Instalacja wewnątrz budynku oraz policznikowe zasilanie kablowe.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do specyfikacji warunków zamówienia:
1) dokumentacja projektowa – załącznik nr 4 do SWZ;
Uwaga! Obecny etap (zadanie nr 1 i 2) obejmuje część zakresu przedstawionego
w dokumentacji projektowej.
2) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych - załącznik nr 5 do SWZ;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 178190,32 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 189070,18 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 178190,32 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAT Konstrukcje Michał Gorczyca
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6852089258
7.3.3) Ulica: ul. Skłodowskiej 17A
7.3.4) Miejscowość: Jasło
7.3.5) Kod pocztowy: 38-200
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 178190,32 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-08-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |