Przebudowa drogi w miejscowości Sokolna
Gmina Tarnówka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00306257
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00306257/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-16 12:52
- Lokalizacja
- Tarnówka, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ccfb52d0-03ff-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 7671674657
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00306257 z dnia 2022-08-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi w miejscowości Sokolna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tarnówka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791394
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zwycięstwa 2
1.5.2.) Miejscowość: Tarnówka
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-416
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.7.) Numer telefonu: +48672664002
1.5.8.) Numer faksu: +48672664002
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@tarnowka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tarnowka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://tarnowka.biuletyn.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi w miejscowości Sokolna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ccfb52d0-03ff-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00306257
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017515/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Sokolna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00256304/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OŚ.272.8.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 544337,45 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi w miejscowości Sokolna (działka nr ew. 200) polegająca na zmianie nawierzchni drogi z bruku kamiennego na nawierzchnię z masy mineralno-bitumicznej wraz z wykonaniem podbudowy i wyprofilowaniem poboczy. Długość przebudowywanej drogi - 483,5m, szerokość jezdni – 5,0 m.
Konstrukcja jezdni:
- warstwa ścieralna z mieszanki mineralno-bitumicznej grysowo-żwirowej grubości 4,0cm po zagęszczeniu,
- warstwa wiążąca z mieszanki mineralno-bitumicznej grysowo-żwirowej grubości 4,0cm,
- podbudowa z KŁSM 0/31,5mm gr. 20,0cm,
- warstwa odcinająca – grunt stabilizowany cementem gr. 25,0 cm
Szczegółowy zakres rzeczowy określono w dokumentacji projektowej i specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, które stanowią integralną cześć SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie, ponieważ w prowadzonym postępowaniu cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a jednocześnie Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.| 2022-08-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |