Wykonanie instalacji systemu sygnalizacji pożaru w Hali Lodowej „Icemania” obejmujące: wykonanie w pełni funkcjonalnej instalacji systemu sygnalizacji pożarowej SSP wraz ze współdziałaniem
Gmina Lublin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00306427
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00306427/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-16 13:30
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-616185f5-cbab-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 9462575811
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00306427 z dnia 2022-08-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie instalacji systemu sygnalizacji pożaru w Hali Lodowej „Icemania” obejmujące: wykonanie w pełni funkcjonalnej instalacji systemu sygnalizacji pożarowej SSP wraz ze współdziałaniem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lublin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019514
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Króla Władysława Łokietka 1
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-109
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lublin.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lublin.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie instalacji systemu sygnalizacji pożaru w Hali Lodowej „Icemania” obejmujące: wykonanie w pełni funkcjonalnej instalacji systemu sygnalizacji pożarowej SSP wraz ze współdziałaniem2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-616185f5-cbab-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00306427
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00337941/40/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.26 Wykonanie instalacji systemu sygnalizacji pożaru SSP wraz z wymianą klap p.poż w budynku Hali Lodowej „Icemania” przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00189617/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-P-I.271.34.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 425556,39 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia obejmuje
1. wykonanie nowej instalacji SSP współpracującej z istniejącym systemem SSP w pozostałej części zespołu basenowo- sportowo-rekreacyjnego, która będzie zawierać:
a) elementy i funkcje realizowane przez system instalacji Sygnalizacji Alarmu Pożaru (SSP):
- centrala SSP;
- czujki na stropach stałych;
- czujki w przestrzeniach międzystropowych z wyprowadzonym wskaźnikiem zadziałania czujki na stropie podwieszonym;
- ręczne ostrzegacze pożaru (przyciski ROP);
- moduły kontrolno-sterujące wejścia/wyjścia (I/O);
- sygnalizatory optyczno-akustyczne;
- dodatkowe zasilacze do zasilania i wysterowania modułów wejścia/wyjścia (I/O);
- czujki zasysające dymu;
b) dodatkowe systemy współpracujące z tą instalacją:
- wyłączenia wentylacji bytowej,
- zwolnienie blokad kontroli dostępu,
- współpraca w układzie sieciowanym z istniejącą centralką SSP na części C zespołu basenowo- sportowo-rekreacyjnego.
2. wymianę istniejących na Hali Lodowej klap przeciwpożarowych z napędami ręcznymi i wyzwalaczami termicznymi na nowe klapy przeciwpożarowe odcinające z siłownikami oraz wymianę przeciwpożarowego zaworu odcinającego na przeciwpożarowy zawór odcinający przystosowane do współpracy z instalacją systemu SSP w celu dostosowania do instalacji systemu SSP istniejących na Hali Lodowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.) - wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.W przedmiotowym postępowaniu wszystkie złożone oferty zostały odrzucone.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2022-08-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |