Budowa wału przeciwpowodziowego wraz z zagospodarowaniem terenów nadpilicznych w Białobrzegach
Gmina Białobrzegi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00306795
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00306795/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-16 14:52
- Lokalizacja
- Białobrzegi, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-315206bf-f77b-11ec-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 7981458304
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00306795 z dnia 2022-08-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wału przeciwpowodziowego wraz z zagospodarowaniem terenów nadpilicznych w Białobrzegach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Białobrzegi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223304
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Zygmunta Starego 9
1.5.2.) Miejscowość: Białobrzegi
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-800
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 386 30 10
1.5.8.) Numer faksu: 48 386 30 11
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bialobrzegi@bialobrzegi.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bialobrzegi.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/bialobrzegi1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa wału przeciwpowodziowego wraz z zagospodarowaniem terenów nadpilicznych w Białobrzegach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-315206bf-f77b-11ec-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00306795
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00323200/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Budowa wału przeciwpowodziowego wraz z zagospodarowaniem terenów nadpilicznych w Białobrzegach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00230182/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I.271.13.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania pn. „Budowa wału przeciwpowodziowego wraz z zagospodarowaniem terenów nadpilicznych w Białobrzegach”. Zakres robót realizowanych w ramach zamówienia obejmuje w szczególności:
1) przygotowanie terenu wraz z jego podniesieniem
2) rozbudowę wału przeciwpowodziowego
3) przebudowę linii średniego napięcia z napowietrznej na kablową, budowę stacji trafo
4) przebudowę linii niskiego napięcia zasilających istniejącą infrastrukturę oraz wewnętrznej instalacji zasilającej nowe obiekty wchodzące w zakres opracowania oraz instalacji oświetlenia terenu
5) budowę wewnętrznej instalacji sanitarnej obsługującej nowe obiekty
6) budowę budynku zaplecza i sanitariatów
7) budowę placów, alei spacerowych oraz ścieżek rowerowych
8) montaż placu zabaw
9) montaż fontanny na centralnym placu
10) częściowy montaż elementów małej architektury: pergole, trejaże, żagle i parasole zacieniające, ławki, kosze, donice, siedziska, stoły, stojaki,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie oferty podlegają odrzuceniu.Zamawiający odrzucił oferty działając na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy z dnia 11 września 2019r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2021r. poz. 1129 tj. ze zm.), ponieważ Wykonawcy złożyli oferty niezgodne z warunkami zamówienia
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11474173,38 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12009060,26 PLN
| 2022-08-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |