Dostawa wraz z montażem wyposażenia placu zabaw przy ul. Kochanowskiego 8 w Pruszczu Gdańskim
Szkoła Podstawowa nr 4 im. I.J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00307335
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00307335/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2022-08-17 09:07
- Lokalizacja
- Pruszcz Gdański, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b9e4f6f0-0113-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 5932179514
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wyposażenie placów zabawRoboty w zakresie kształtowania placów zabaw
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00307335 z dnia 2022-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wraz z montażem wyposażenia placu zabaw przy ul. Kochanowskiego 8 w Pruszczu Gdańskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 4 im. I.J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192943528
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Kasprowicza 16
1.5.2.) Miejscowość: Pruszcz Gdański
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-000
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: tel. (+48) 58 775 99 69 Gminy Miejskiej Pruszcz Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pruszcz-gdanski.pl Gminy Miejskiej Pruszcz Gdański
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp4gda.edupage.org
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/um_pruszczgdanski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Szkoła
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wraz z montażem wyposażenia placu zabaw przy ul. Kochanowskiego 8 w Pruszczu Gdańskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b9e4f6f0-0113-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00307335
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020802/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa wraz z montażem wyposażenia placu zabaw przy ul. Kochanowskiego 8 w Pruszczu Gdańskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00248970/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 162601,63 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem wyposażenia placu zabaw przy ul. Kochanowskiego 8 w Pruszczu Gdańskim, będącego placem zabaw oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim.
4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 29.07.2022 r. wybrał najkorzystniejszą ofertę – ofertę nr 2 złożona przezARGON Klaudiusz Półtorak, ul. Grunwaldzka 121/86, 37-700 Przemyśl - i wyznaczył termin zawarcia umowy na dzień 04.08.2022 r.. W dniu 03 sierpnia wybrany Wykonawca odstąpił
od zawarcia umowy.
Oferta z najniższą ceną spośród pozostałych ofert wynosi 241 054,53 zł brutto.
Na sfinansowanie niniejszego zamówienia Zamawiający zamierzał przeznaczyć kwotę 200.000,00 zł brutto, którą zwiększył do kwoty: 224 207,35 zł. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty spośród pozostałych ofert. Unieważnienie postępowania jest więc prawnie dopuszczalne i uzasadnione.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 224207,35 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 241054,53 PLN
| 2022-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |