Usługi dotyczące wsparcia Uczestników Projektu „Rodzina to nasza drużyna”
MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W PASŁĘKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00307382
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-17 09:19
- Lokalizacja
- Pasłęk, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5781528714
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi świadczone na rzecz społeczeństwaUsługi psychiatryczne lub psychologiczne
Wykonawcy
3 przyznane
Iwona AndruszkiewiczPasłęk, PL
12 960 PLNJustyna KokotPasłęk, PL
12 960 PLNMagdalena DorożyńskaPasłęk, PL
12 960 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.