Remont łazienek w Szkole Podstawowej nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza przy Al. Armii Krajowej 81, 05-200 Wołomin w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Szkoła Podstawowa nr 2 – modernizacja łazienek

Gmina Wołomin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00307569
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00307569/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-17 10:10
Lokalizacja
Wołomin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8c609ea3-08d2-11ed-8000-d680d39e541a
Identyfikator
1251333722
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweKładzenie płytekRoboty malarskieRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne w budynkachInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00307569 z dnia 2022-08-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont łazienek w Szkole Podstawowej nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza przy Al. Armii Krajowej 81, 05-200 Wołomin w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Szkoła Podstawowa nr 2 – modernizacja łazienek

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wołomin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ogrodowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Wołomin

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wolomin.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wolomin.org

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wolomin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont łazienek w Szkole Podstawowej nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza przy Al. Armii Krajowej 81, 05-200 Wołomin w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Szkoła Podstawowa nr 2 – modernizacja łazienek

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8c609ea3-08d2-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00307569

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019651/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont łazienek w Szkole Podstawowej nr 2

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00270541/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.28.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont łazienek w Szkole Podstawowej nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza przy Al. Armii Krajowej 81 05-200 Wołomin w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Szkoła Podstawowa nr 2 – modernizacja łazienek”.

2. Zakres przedmiotu umowy składa się z zamówienia podstawowego (część gwarantowana) oraz z zamówienia objętego prawem opcji (część objęta prawem opcji).

3. Minimalny zakres realizacji przedmiotu umowy (część gwarantowana) obejmuje roboty budowlane objęte przedmiarem stanowiącym załącznik nr 2a oraz dokumentacją stanowiąca załącznik nr 1a do specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej „SWZ”, tj.:
1) remont łazienki męskiej I piętro,
2) remont łazienki damskiej I piętro,
3) remont łazienki damskiej łącznik.
4. Część objęta prawem opcji obejmuje roboty budowlane objęte przedmiarem stanowiącym załącznik nr 2b oraz dokumentacją stanowiąca załącznik nr 1b do SWZ, tj.:
1) remont łazienki personelu,
2) remont łazienki męskiej łącznik.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty
2022-08-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane