Modernizacja kanalizacji zewnętrznej Samorządowego Przedszkola nr 92 w Krakowie przy ul. Parkowej 14
Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00307591
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00307591/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-17 10:14
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e9d64bd2-1237-11ed-a35f-e2885ab918a3
- Identyfikator
- 6751041971
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00307591 z dnia 2022-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kanalizacji zewnętrznej Samorządowego Przedszkola nr 92 w Krakowie przy ul. Parkowej 14
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000553621
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ułanów 9a
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-450
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl5@mcoo.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mcoo.krakow.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kanalizacji zewnętrznej Samorządowego Przedszkola nr 92 w Krakowie przy ul. Parkowej 142.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e9d64bd2-1237-11ed-a35f-e2885ab918a3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00307591
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017847/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.27 Modernizacja kanalizacji zewnętrznej Samorządowego Przedszkola nr 92 w Krakowie, ul. Parkowa 14
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00288762/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający przeprowadził w 2022 r. w trybie podstawowym postępowanie o udzielenie zamówienia pn.: Modernizacja elewacji i kanalizacji zewnętrznej w Samorządowym Przedszkolu nr 92 w Krakowie przy ul. Parkowej 14.
W ogłoszeniu o zamówieniu przewidział możliwość udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 305 ust. 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy, określając przedmiot, zakres oraz warunki na jakich zostanie ono udzielone. Wartość zamówienia podobnego została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia dla zamówienia podstawowego. Wykonawca Łukasz Zdebski GLOBAL SERWIS GROUP realizuje zadanie podstawowe w terminie oraz z należytą starannością. Standard wykonania zamówienia podobnego nie będzie gorszy niż w zamówieniu podstawowym (wynika z wymogów zawartych w dokumentacji technicznej dotyczącej przedmiotu zamówienia).
Spełnione są przesłanki z art. 305 ust. 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy, uprawniające do udzielenia zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: MCOO/ZP/R/5/22
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MCOO/ZP/R/21/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 225517,54 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na podstawie dokumentacji technicznej robót budowlanych – modernizacji kanalizacji zewnętrznej Samorządowego Przedszkola nr 92 w Krakowie przy ul. Parkowej 14
w zakresie przebudowy i rozbudowy zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej i ogólnospławnej oraz wymiany studni S10; z wyłączeniem wpustów wp1 i wp2, ich podejść kanalizacyjnych oraz przykanalika kanalizacji sanitarnej do studni S2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 303000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 303000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 303000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Łukasz Zdebski Global Serwis Group
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 120269700
7.3.3) Ulica: os. Centrum D 5/4
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-933
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 303000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Dotyczy pkt.: "Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej": Uzupełnienie informacji: Termin wykonania całegoprzedmiotu Umowy (co oznacza termin zakończenia prowadzenia całości prac składających się na przedmiot Umowy): do
60 dni roboczych od dnia przekazania terenu budowy. Teren budowy zostanie przekazany do 5 dni roboczych od dnia zawarcia
umowy. Przez dni robocze rozumie się dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.
| 2022-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |