Dostawa 2 szt. pontonów

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00005453
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00005453/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-03 11:48
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-75ed1a29-dd5d-40f8-8251-bac695b5808f
Identyfikator
6750007386
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Szalupy gumowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00005453 z dnia 2025-01-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa 2 szt. pontonów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350132584

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zarzecze, 106

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-134

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@malopolskie.straz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/kwpsp-krakow

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/malopolska_straz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa 2 szt. pontonów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75ed1a29-dd5d-40f8-8251-bac695b5808f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00005453

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00576514/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.2.2 Dostawa pontonów górskich - 4 szt.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Postępowanie prowadzone jest w ramach programu Interreg Polska – Słowacja 2021-2027 nr projektu PLSK.01.01-IP.01-0014/23 „Razem bezpieczniej – integracja polskich i słowackich służb pożarnych i ratowniczych”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00630637

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.2371.5.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 51347,15 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie A

Zadanie obejmuje zakup 1 szt. pontonu dla KP PSP Nowy Targ. Ponton musi być fabrycznie nowy, rok produkcji nie wcześniej niż 2023. Ponton musi być wyposażony w uchwyt do łatwego podnoszenia. Do pontonu należy dostarczyć 2 szt. wioseł składanych z uchwytami oraz zestaw naprawczy wraz z podręcznikiem użytkowania. Ponton musi zostać oznakowany numerami operacyjnymi PSP.

Ponadto zamówienie obejmuje dostarczenie przyczepy do przewozu pontonu. Przyczepa oraz jej podzespoły muszą być fabrycznie nowe, rok produkcji nie wcześniej niż 2023. Przyczepa musi być oznakowania zgodnie z Zarządzeniem nr 1 Komendanta Głównego PSP z dnia 24 stycznia 2020 r. w sprawie gospodarki transportowej w jednostkach organizacyjnych PSP.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2A do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34522500-7 - Szalupy gumowe

4.5.5.) Wartość części: 38510,57 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie B

Zadanie obejmuje zakup 1 szt. pontonu dla KP PSP Gorlice. Ponton musi być fabrycznie nowy, rok produkcji nie wcześniej niż 2023. Ponton musi być wyposażony w uchwyt do łatwego podnoszenia. Do pontonu należy dostarczyć 2 szt. oraz zestaw naprawczy wraz z podręcznikiem użytkowania. Ponton musi zostać oznakowany numerami operacyjnymi PSP.

Ponadto zamówienie obejmuje dostarczenie przyczepy do przewozu pontonu. Przyczepa oraz jej podzespoły muszą być fabrycznie nowe, rok produkcji nie wcześniej niż 2023. Przyczepa musi być oznakowania zgodnie z Zarządzeniem nr 1 Komendanta Głównego PSP z dnia 24 stycznia 2020 r. w sprawie gospodarki transportowej w jednostkach organizacyjnych PSP.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2B do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34522500-7 - Szalupy gumowe

4.5.5.) Wartość części: 12836,58 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

2025-01-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy