Prace remontowe w budynkach Politechniki Opolskiej przy ul. Prószkowskiej 76, Katowickiej 48, Ozimskiej 75, Mikołajczyka 3, 5, 8-10, Luboszyckiej 7 w Opolu.
POLITECHNIKA OPOLSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00307702
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00307702/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-17 10:45
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-00cddf81-08b8-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 7540008109
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00307702 z dnia 2022-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowe w budynkach Politechniki Opolskiej przy ul. Prószkowskiej 76, Katowickiej 48, Ozimskiej 75, Mikołajczyka 3, 5, 8-10, Luboszyckiej 7 w Opolu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA OPOLSKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001732
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Prószkowska 76
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-758
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.aniol@po.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://po.opole.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://po-opole.logintrade.net/zapytania_email,93727,86088ea6b97e7ad1d79caf83b1aaf4fe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace remontowe w budynkach Politechniki Opolskiej przy ul. Prószkowskiej 76, Katowickiej 48, Ozimskiej 75, Mikołajczyka 3, 5, 8-10, Luboszyckiej 7 w Opolu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-00cddf81-08b8-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00307702
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00013371/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Roboty remontowe w obiektach Politechniki Opolskiej.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00270125/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/B/29/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia są prace remontowe w budynkach Politechniki Opolskiej przy ul. Prószkowskiej 76, Katowickiej 48, Ozimskiej 75, Mikołajczyka 3, 5, 8-10, Luboszyckiej 7 w Opolu z podziałem na:
a) zamówienie gwarantowane nr 1 i nr 2
b) zamówienie opcjonalne nr 1
c) zamówienie opcjonalne nr 2
2. Zamawiający gwarantuje zlecenie wykonania zamówienia gwarantowanego nr 1 i nr 2 a opcjonalnie może zlecić wykonanie zamówienia opcjonalnego nr 1 i/lub nr 2.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia gwarantowanego oraz opcjonalnego określa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (STWIOR) stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ:
a) zamówienie gwarantowane nr 1 i nr 2 opisuje pkt 1.2.1. STWIOR
b) zamówienie opcjonalne nr 1 opisuje pkt 1.2.2.1. STWIOR
c) zamówienie opcjonalne nr 2 opisuje pkt 1.2.2.2. STWIOR
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie ponieważ oferta najkorzystniejsza złożona w przedmiotowym postępowaniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2022-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |