Roboty remontowe na Wydziale Matematyki Fizyki i Informatyki UMCS
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00307814
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00307814/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-17 11:09
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3c075f75-0cc5-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 7120103692
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00307814 z dnia 2022-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty remontowe na Wydziale Matematyki Fizyki i Informatyki UMCS
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001353
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Marii Curie-Skłodowskiej 5
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-031
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 81 537 59 65
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@umcs.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umcs.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzp.umcs.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty remontowe na Wydziale Matematyki Fizyki i Informatyki UMCS2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c075f75-0cc5-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00307814
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00204655/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Roboty remontowe na budynku Wydziału MFI
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00277266/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TP/75-2022/DZP-p
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 371951,99 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: Remont schodów wejściowych oraz izolacji ścian fundamentowych w budynku „Fizyki Starej” UMCS,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku do SWZ, odpowiednio dla części.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
4.5.5.) Wartość części: 320227,16 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: Remont pomieszczeń w budynku „Fizyki Średniej” UMCS.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku do SWZ, odpowiednio dla części.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
4.5.5.) Wartość części: 51724,83 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie w zakresie Części 1, ponieważ nie złożono żadnej oferty.
Do upływu terminu składania ofert tj.: do 11.08.2022r. do godz. 11:00 nie wpłynęła żadna oferta.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie w zakresie Części 2, ponieważ jedyna złożona oferta została odrzucona.
Zgodnie z art. 63 ust. 2 ustawy, w postępowaniu o udzielenie zamówienia o wartości mniejszej niż progi unijne ofertę, składa się pod rygorem nieważności w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. Zamawiający w Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej SWZ) wymagał, aby Wykonawca złożył ofertę wraz ze wszystkimi wymaganymi oświadczeniami i dokumentami elektronicznie za pośrednictwem Platformy SmartPzp, pod adresem: https://pzp.umcs.pl. W punkcie 10.1 SWZ dotyczącym opisu sposobu przygotowania oferty, Zamawiający jednoznacznie wskazał, że na ofertę składa się formularz oferty, złożony (w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym).
We wzorze formularza oferty Zamawiający zawarł również zapis, cyt.: „Oferta winna być złożona w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym przez osobę/y upoważnione do reprezentowania Wykonawcy.”
Komisja przetargowa podczas badania i oceny ofert stwierdziła, iż oferta Wykonawcy Usługi Remontowo-Budowlane Andrzej Braszko, nie została złożona na wymaganym formularzu oferty. Platforma SmartPzp wygenerowała formularz elektroniczny – „oferty podstawowej”, który został opatrzony podpisem zaufanym, niemniej formularz ten nie może zostać uznany jako oferta Wykonawcy, ponieważ, nie zawiera informacji wymaganych w SWZ i wynikających z zawartości wzoru formularza oferty udostępnionego przez Zamawiającego.
W związku z powyższym, Zamawiający odrzucił ofertę Wykonawcy Usługi Remontowo-Budowlane Andrzej Braszko, gdyż jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia określonymi w SWZ.
| 2022-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |