Remont mostu w ciągu drogi gminnej nr 108036G w Wierzchucinie
Gmina Krokowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00307936
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00307936/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-17 11:36
- Lokalizacja
- Krokowa, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-82042dd6-0bed-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5871582054
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie budowy mostów
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00307936 z dnia 2022-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont mostu w ciągu drogi gminnej nr 108036G w Wierzchucinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Krokowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675528
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żarnowiecka 29
1.5.2.) Miejscowość: Krokowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-110
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 58 6754100
1.5.8.) Numer faksu: 58 6754101
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publ@krokowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.krokowa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-82042dd6-0bed-11ed-9a86-f6f4c648a0561.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont mostu w ciągu drogi gminnej nr 108036G w Wierzchucinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-82042dd6-0bed-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00307936
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019544/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Remont mostu ciągu drogi gminnej nr 108036G w Wierzchucinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00274237/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGK.271.28.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 276465,13 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu mostu w ciągu drogi gminnej nr 108036G w Wierzchucinie (ul. Młyńska), klasy C, żelbetowy, dwuprzęsłowy, rozpiętości teoretyczne 4,20 – 2,60 m, długość całkowita 7,40 m, szerokość konstrukcji nośnej 5,00 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną (601 471,67 zł) przewyższa kwotę (350 000 zł), którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty| 2022-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |