Dostawa zasilaczy, przewodów i aparatu, z podziałem na zadania.

Lotnicza Akademia Wojskowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00005488
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00005488/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-03 11:53
Lokalizacja
Dęblin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-25a5ead3-eccc-4546-b5bd-6be8535db7cc
Identyfikator
5060034353
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt elektronicznySprzęt fotograficznyAparaty fotograficzneArtykuły elektroniczne

Wykonawcy

1 przyznane

FOTOFORMA DRWIĘGA SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL · lot 3
3677,7 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00005488 z dnia 2025-01-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa zasilaczy, przewodów i aparatu, z podziałem na zadania.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Lotnicza Akademia Wojskowa

1.3.) Oddział zamawiającego: Lotnicza Akademia Wojskowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060059216

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dywizjonu 303 nr 35

1.5.2.) Miejscowość: Dęblin

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-521

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 261 519 464

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.krzewinska@law.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wojsko-polskie.pl/law/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.law.mil.pl/pn/law/demand/183450/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa zasilaczy, przewodów i aparatu, z podziałem na zadania.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25a5ead3-eccc-4546-b5bd-6be8535db7cc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00005488

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00220348/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa sprzętu audiowizualnego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00624796

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Zp/tp/99/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 10067,97 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

zasilacz laboratoryjny zgodnie z zał. nr 1 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 31710000-6 - Sprzęt elektroniczny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38650000-6 - Sprzęt fotograficzny

38651000-3 - Aparaty fotograficzne

31710000-6 - Sprzęt elektroniczny

31711000-3 - Artykuły elektroniczne

4.5.5.) Wartość części: 4089,21 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

zasilacz impulsowy zgodnie z zał. nr 1 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 31710000-6 - Sprzęt elektroniczny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38650000-6 - Sprzęt fotograficzny

38651000-3 - Aparaty fotograficzne

31710000-6 - Sprzęt elektroniczny

31711000-3 - Artykuły elektroniczne

4.5.5.) Wartość części: 3734,58 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przewody elektryczne zgodnie z zał. nr 1 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 31711000-3 - Artykuły elektroniczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38650000-6 - Sprzęt fotograficzny

38651000-3 - Aparaty fotograficzne

31710000-6 - Sprzęt elektroniczny

31711000-3 - Artykuły elektroniczne

4.5.5.) Wartość części: 664,75 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Aparat fotograficzny ze statywem zgodnie z zał. nr 1 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 38651000-3 - Aparaty fotograficzne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38650000-6 - Sprzęt fotograficzny

38651000-3 - Aparaty fotograficzne

31710000-6 - Sprzęt elektroniczny

31711000-3 - Artykuły elektroniczne

4.5.5.) Wartość części: 3895,07 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie w dniu 29.11.2024 r. ogłosiła postępowanie na dostawę zasilaczy, przewodów i aparatu, z podziałem na zadania, termin składania ofert upłynął w dn. 10.12.2024 r. o godz. 10.00.

Wobec powyższego, Zamawiający unieważnia postępowanie na powyższe zadania na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp: „Zamawiający unieważnia postępowanie
o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie w dniu 29.11.2024 r. ogłosiła postępowanie na dostawę zasilaczy, przewodów i aparatu, z podziałem na zadania, termin składania ofert upłynął w dn. 10.12.2024 r. o godz. 10.00.

Wobec powyższego, Zamawiający unieważnia postępowanie na powyższe zadania na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp: „Zamawiający unieważnia postępowanie
o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie w dniu 29.11.2024 r. ogłosiła postępowanie na dostawę zasilaczy, przewodów i aparatu, z podziałem na zadania, termin składania ofert upłynął w dn. 10.12.2024 r. o godz. 10.00.

Wobec powyższego, Zamawiający unieważnia postępowanie na powyższe zadania na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp: „Zamawiający unieważnia postępowanie
o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3677,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3677,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3677,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fotoforma Drwięga Spółka Komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252736068

7.3.3) Ulica: ul. gen. Władysława Andersa 21

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-159

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3677,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni

2025-01-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy