„Rekultywacja zbiornika wodnego na działce nr 324/9 w miejscowości Niwiski”
GMINA MOKOBODY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00307992
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00307992/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-17 11:49
- Lokalizacja
- Mokobody, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dcecc043-0f10-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8212529494
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00307992 z dnia 2022-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rekultywacja zbiornika wodnego na działce nr 324/9 w miejscowości Niwiski”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MOKOBODY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582492
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Plac Chreptowicza 25
1.5.2.) Miejscowość: Mokobody
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-124
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 25 6411315
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mokobody.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugmokobody.bip.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/769a2603-200c-437a-bcdd-eeb2d6555be71.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rekultywacja zbiornika wodnego na działce nr 324/9 w miejscowości Niwiski”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dcecc043-0f10-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00307992
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023982/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Rekultywacja zbiornika wodnego na działce nr 324/9 w m. Niwiski
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00283719/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GP.271.1.14.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 237842,18 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nawą „Rekultywacja zbiornika wodnego na działce nr 324/9 w miejscowości Niwiski który ma polegać na odmuleniu zbiornika o powierzchni o 0.568 ha oraz ubezpieczeniu skarp.
Zakres szczegółowy:
Zakres robót całego zadania inwestycyjnego obejmuje rekultywację zbiornika wodnego położonego na działce nr 324/9 obręb 142604¬_2.¬¬0012 Niwiski, która ma polegać na odmuleniu dna zbiornika o powierzchni 0.568 ha oraz wzmocnieniu stabilności skarp zbiornika.
Rekultywacja zbiornika wodnego będzie realizowana w następującej kolejności :
- osuszenie dna zbiornika,
- usunięcie roślinności wodnej,
- odmulenie dna zbiornika,
- ubezpieczenie skarp brzegów zbiornika,
- uporządkowanie i przywrócenie do stanu pierwotnego terenu przyległego do zbiornika.
Szczegółowy zakres robót zawiera:
- przedmiar robót – załącznik nr 7.
- Projekt techniczny – załącznik nr 8
Dodatkowe wymagania:
Po zakończeniu robót wraz z pisemnym zgłoszeniem gotowości do odbioru Wykonawca ma obowiązek przedłożyć kosztorys pomocniczy podpisany przez wykonawcę i opracowany na podstawie przedmiaru robót załączonego do specyfikacji warunków zamówienia – dokument niezbędny do rozliczenia dofinansowania zadania.
1) Zamówienie należy wykonać zgodnie z załączoną Dokumentacją projektową, na którą składa się: Projekt techniczny stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ, Przedmiarem robót, stanowiącym Załączniki nr 7 do SWZ
2) Przy realizacji inwestycji wykonane zostanie oznakowanie zapewniające dostępność w rozumieniu ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (t.j. Dz. U. z 2020 r., poz. 1062 ze zm.).
3) Wymienione w jakiejkolwiek części opisu przedmiotu zamówienia nazwy, marki bądź pochodzenie wyrobów lub materiałów, nie są obligatoryjne dla Wykonawców. Wykonawcy mają prawo do zaoferowania innych równoważnych wyrobów lub materiałów pod warunkiem zapewnienia parametrów technicznych, technologicznych, użytkowych i jakościowych, co najmniej spełniających bądź przewyższających parametry wyrobów lub materiałów wymaganych w SWZ lub załącznikach do SWZ. Obowiązek udowodniania równoważności użytych wyrobów, materiałów itp. będzie spoczywał na Wykonawcy.
4) Roboty budowlane mają być realizowane zgodnie z przedmiarem robót (załącznik nr 7), warunkami opisanymi w umowie (załącznik nr 6).
5) Zamawiający informuję, że postępowanie jest współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45244000-9 - Wodne roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Powodem unieważnienia postępowania jest fakt, że cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia co wyczerpuje przesłankę unieważnienia z art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 307426,63 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 312646,98 PLN
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający zgodnie z treścią art. 262 ustawy Prawo zamówień publicznych informuje, że Wykonawcy, którzy ubiegali się o udzielenie zamówienia w niniejszym postępowaniu zostaną niezwłocznie powiadomieni o wszczęciu kolejnego postępowania dotyczącego tego samego przedmiotu zamówienia lub obejmującego ten sam przedmiot zamówienia.Jednocześnie Zamawiający informuje, że wobec czynności Zamawiającego przysługują Wykonawcom środki ochrony prawnej w terminach i zgodnie z zasadami określonymi w Dziale IX ustawy Prawo zamówień publicznych.
| 2022-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |