Zmiana sposobu użytkowania budynku szkoły na Środowiskowy Dom Samopomocy w Dźwierzutach – etap 2
Środowiskowy Dom Samopomocy w Dźwierzutach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00308065
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00308065/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-17 12:09
- Lokalizacja
- Dźwierzuty, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bcfe2523-e743-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7451850939
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00308065 z dnia 2022-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zmiana sposobu użytkowania budynku szkoły na Środowiskowy Dom Samopomocy w Dźwierzutach – etap 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Środowiskowy Dom Samopomocy w Dźwierzutach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 381560011
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Henryka Sienkiewicza 1
1.5.2.) Miejscowość: Dźwierzuty
1.5.3.) Kod pocztowy: 12-120
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@sdsdzwierzuty.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sdsdzwierzuty.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zmiana sposobu użytkowania budynku szkoły na Środowiskowy Dom Samopomocy w Dźwierzutach – etap 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bcfe2523-e743-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00308065
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00196554/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Zmiana sposobu użytkowania budynku szkoły na Środowiskowy Dom Samopomocy w Dźwierzutach – etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00200815/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie 2 etapu prac budowlanych związanych ze zmianą sposobu użytkowania budynku szkoły na Środowiskowy Dom Samopomocy. Prace budowlane realizowane w ramach przedmiotowego zamówienia wykonywane będą w zakresie architektury i konstrukcji, prac sanitarnych, elektrycznych oraz prac renowacyjnych drzwi wejściowych. Zakres prac do wykonania:
1). Roboty rozbiórkowe w piwnicy zgodnie z projektem.
2). Wykonanie nowych ścian i ścianek wraz z tynkowaniem i szpachlowaniem.
3). Obudowy rur pod sufitem systemem ppoż. zgodnie z wymogiem projektowym.
4). Wykonanie nowych instalacji sanitarnych w piwnicy i pionu dla poddasza.
5.) Wykonanie wentylacji z kanałów stalowych pomieszczeń piwnicy i poddasza.
6). Wstawienie nowych drzwi wewnątrzlokalowych według projektu.
7). Wymiana drzwi wskazanych w projekcie.
8). Renowacja zabytkowych drzwi wejściowych.
9). Wykonanie łazienek na poddaszu wraz z wyposażeniem i okładzinami.
10). Wykonanie instalacji elektrycznej w pomieszczeniach łazienek na poddaszu.
11). Rozbudowa instalacji grzejnikowej w łazienkach z robotami towarzyszącymi tj. włączenie się w instalację pod istniejącą podłogą drewnianą wraz z odtworzeniem wykładziny.
12). Wykonanie nowych pionów wod-kan dla łazienek na poddaszu i kanałów wentylacyjnych do wentylatora na dachu.
13). Wykonanie posadzki z ociepleniem w pomieszczeniu piwnicy.
14). Okładziny ścian i podłóg w piwnicy i na poddaszu w łazienkach zgodnie z projektem. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki wykonawcy zawierają:
- Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) - Załącznik Nr 1 do SWZ, wraz z:
1) Zał. nr 1.1. do SWZ - projekt budowlany (architektura, konstrukcja, projekt sanitarny, projekt elektryczny);
2) Zał. nr 1.2. do SWZ - specyfikacje techniczne;
3) Zał. nr 1.3 do SWZ – przedmiary;
4) Zał. nr 1.4 do SWZ - decyzja pozwolenie na budowę;
5) Zał. Nr 1.5 do SWZ - parametry równoważności dla elementów projektów opisanych przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia.
- Projektowane postanowienia umowy - Załącznik Nr 6 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 200777,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 540885,51 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 200777,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ewa Giedrys Elektryczny Patrol
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 280469323
7.3.3) Ulica: Aleja Broni 1I/22B
7.3.4) Miejscowość: Biskupiec
7.3.5) Kod pocztowy: 11-300
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 200777,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2022-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |