Roboty budowlano-instalacyjne oraz projektowe w formule zaprojektuj i wybuduj dla zadania inwestycyjnego pt. „ Wykonanie instalacji oraz robót budowlanych w budynku nr 1 i 2”

Akademia im. Jakuba z Paradyża

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00308176
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00308176/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-17 12:35
Lokalizacja
Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fa6547ed-0cc7-11ed-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
1040001590
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne przeciwpożaroweUsługi projektowania architektonicznegoNadzór nad projektem i dokumentacjąRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00308176 z dnia 2022-08-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlano-instalacyjne oraz projektowe w formule zaprojektuj i wybuduj dla zadania inwestycyjnego
pt. „ Wykonanie instalacji oraz robót budowlanych w budynku nr 1 i 2”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia im. Jakuba z Paradyża

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365193022

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Teatralna 25

1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.7.) Numer telefonu: 95 7279 515

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kjakubowska@ajp.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ajp.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ajp.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlano-instalacyjne oraz projektowe w formule zaprojektuj i wybuduj dla zadania inwestycyjnego
pt. „ Wykonanie instalacji oraz robót budowlanych w budynku nr 1 i 2”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa6547ed-0cc7-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00308176

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00268113/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Roboty budowlano-instalacyjne oraz projektowe w formule zaprojektuj i wybuduj dla zadania inwestycyjnego pt. „ Wykonanie instalacji oraz robót budowlanych w budynku nr 1 i 2”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00277424/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SSdsZP/252-13/22/KJ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 6096015,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlano-instalacyjne oraz projektowe w formule zaprojektuj i wybuduj dla zadania inwestycyjnego pt. „Wykonanie instalacji oraz robót budowlanych w budynku nr 1 i 2”.
2. Przedmiotem prac projektowych oraz robót budowlanych są obiekty dydaktyczno-administracyjne Akademii im. Jakuba z Paradyża – budynek nr 1 i budynek nr 2 (zwanej w dalszej treści AJP) zlokalizowane w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Teatralnej 25. W ww. budynkach zakłada się wykonanie robót budowlanych obejmujących instalację urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych wraz z robotami towarzyszącymi; ww. zakres robót poprzedzony będzie opracowaniem dokumentacji projektowej.
Budynek nr 1 wzniesiony w niemieckim Landsbergu nad Wartą latach 1799-1801 jako gmach główny Krajowego Domu Ubogich wpisany jest do rejestru zabytków decyzją pod nr 449/98 z dnia 14.12.1998 r. (Budynek główny Dawnego Krajowego Domu Ubogich).
Budynek nr 2 wzniesiony w niemieckim Landsbergu nad Wartą roku 1879 jako skrzydło zachodnie Krajowego Domu Ubogich wpisany jest do Gminnej ewidencji zabytków.
Oba budynki są ze sobą połączone i stanowią kompleks budynków, w których znajduje się siedziba AJP z administracją oraz Wydział Humanistyczny.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232460-4 - Roboty sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7881500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7881500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Tak

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-08-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane