Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie
GMINA KŁODAWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00308266
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00308266/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-17 12:55
- Lokalizacja
- Kłodawa, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-72c1b819-1174-11ed-8c68-c68bc3dc99bc
- Identyfikator
- 6662002490
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00308266 z dnia 2022-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KŁODAWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019214
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: DĄBSKA 17
1.5.2.) Miejscowość: Kłodawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-650
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 632730622
1.5.8.) Numer faksu: 632730688
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@klodawa.wlkp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.klodawa.wlkp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/klodawa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-72c1b819-1174-11ed-8c68-c68bc3dc99bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00308266
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00039888/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00286144/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 774188,01 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie, obejmująca m.in.:
1) docieplenie ścian zewnętrznych budynku;
2) nowe okładziny z tynku;
3) prace malarskie zewnętrznych elementów budynku;
4) wymianę parapetów okiennych;
5) obsadzenie w ścianach elementów wyposażenia;
6) roboty blacharskie;
7) roboty brukarskie;
8) remont instalacji odgromowej.
Szczegółowy zakres prac znajduje się w załączonym do SWZ Przedmiarze robót.
Powyższe roboty będą prowadzone w czynnym obiekcie szkolnym, w związku z czym wymagane jest szczególne zabezpieczenie prowadzonych robót.
2. Ponadto realizacja zadania obejmuje także:
1) doprowadzenie i tymczasowe uzbrojenie w wodę, ścieki i energię elektryczną terenu budowy, stosownie do potrzeb wykonawcy oraz koszty ich zużycia,
2) przygotowanie, zabezpieczenie i ochronę placu budowy,
3) organizację zaplecza socjalno - warsztatowego budowy,
4) odtworzenie terenów przyległych do placu budowy, zniszczonych w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia, w tym m.in. nawierzchnie dróg/chodników,
5) naprawę urządzeń podziemnych uszkodzonych podczas wykonywania robót,
6) wykonanie pomiarów instalacji odgromowej i sporządzenie odpowiednich protokołów przez osobę posiadającą właściwe uprawnienia,
7) uporządkowanie terenu budowy, w tym wywóz materiałów i utylizacja odpadów,
8) wykonanie innych czynności niezbędnych do realizacji przedmiotu zamówienia, w tym ewentualnego zabezpieczenia innych istniejących obiektów inżynieryjnych, np. wodociągowych, kanalizacyjnych, teletechnicznych, energetycznych, itd.,
9) uczestnictwo w naradach dotyczących postępu robót, zwoływanych przez zamawiającego,
10) niezbędne koszty przewidziane do poniesienia w trakcie realizacji przedmiotu, a niewyszczególnione w SWZ.
Wymienione powyżej koszty robót i pozostałych czynności wykonawca winien uwzględnić w cenie ofertowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przed otwarciem ofert poinformował, iż kwota, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 900.000,00 zł. W związku z tym, iż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie w/w zamówienia, unieważnia się przedmiotowe postępowanie.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2022-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |