Modernizacja budynku ośrodka zdrowia w Niechłoninie
Gmina Płośnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00308861
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00308861/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-17 15:04
- Lokalizacja
- Płośnica, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2d69462e-f862-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5711630956
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00308861 z dnia 2022-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku ośrodka zdrowia w Niechłoninie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Płośnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378350
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dworcowa 52
1.5.2.) Miejscowość: Płośnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 13-206
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 236981755
1.5.8.) Numer faksu: 236981760
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@plosnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.plosnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku ośrodka zdrowia w Niechłoninie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d69462e-f862-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00308861
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00034072/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja budynku ośrodka zdrowia w Niechłoninie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00233092/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZiZP.271.11.2022.ZC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji budynku ośrodka zdrowia w Niechłoninie.
Zakres przewidzianych prac modernizacyjnych:
a) wykonanie termomodernizacji budynku w zakresie docieplenia ścian i stropodachu po uprzedniej rozbiórce ocieplenia istniejącego – planuje się wykonanie nowych izolacji termicznych ścian po dokonaniu rozbiórki istniejących. Izolacje ścian projektowane:
- ściany piwniczne – styropian EPSS70-040 gr. 12 cm,
- ściany parteru, I piętra – styropian EPS70-040 gr. 15 cm U=0,20 W/Km2.
Wykończenie ścian tynkiem cienkowarstwowym silikonowym barwionym w masie. Ściany piwnic wykończone tynkiem mozaikowym. Projektowana kolorystyka ścian nawiązująca do obecnej.
Ocieplenie stropodachu wentylowanego z wełny mineralnej granulowanej metodą wdmuchiwania poprzez wykonane otworzy w stropodachu;
b) wykonanie nowego pokrycia z papy termozgrzewalnej oraz wykonanie nowych obróbek blacharskich – planuje się rozbiórkę pokrycia z blachy trapezowej, rozbiórkę pokrycia z papy, wykucie otworów technologicznych celem wdmuchnięcia ocieplenia oraz wykonanie nowego pokrycia dwuwarstwowego z papy termozgrzewalnej wg układu papa podkładowa, papa nawierzchniowa oraz wykonanie obróbki blacharskiej z blachy powlekanej;
c) rozbiórka schodów zewnętrznych betonowych oraz opaski betonowej wokół budynku – zgodnie z dokumentacją projektową;
d) wykonanie okładzin schodów betonowych zewnętrznych wejściowych do pomieszczeń przychodni oraz części mieszkalnej – projektowane wykonanie okładzin schodów zewnętrznych z płyt granitowych płomieniowanych wielkoformatowych. Wymagane parametry płyt:
- klasa ścieralności – 4-5,
- twardość – 7-8,
- parametr określający warunki antypoślizgowości R11-R13.
Należy stosować fugi do zastosowań zewnętrznych.
Powierzchnie betonowe (spodnia powierzchnia płyty biegu schodów, powierzchnie boczne) należy naprawić stosując masy polimerowe do napraw betonów, otynkować tynkiem cementowym i malować farbami elewacyjnymi.
Balustrady schodów należy malować dwukrotnie;
e) wykonanie okładzin pochylni dla osób niepełnosprawnych z montażem nowych balustard ze stali nierdzewnej – planuje się wykonać ścianę wypełniającą od strony zjazdu do piwnicy po uprzednim skuciu wypełnień betonowych. Tynki na ścianach należy uzupełnić i malować farbami elewacyjnymi. Pochylnię należy wyłożyć płytami granitowymi płomieniowanymi (jak schody zewnętrzne), wykonać cokoliki na odcinku graniczącym z budynkiem oraz wykonać okładziny pionowe szer. 12 cm na powierzchniach bocznych.
Balustrady i pochwyty wykonać ze stali nierdzewnej (systemowe) mocowane do boków pochylni. Pochylnię należy wyposażyć w ograniczniki boczne wysokości 7 cm. Ograniczniki wykonać z blachy stalowej ocynkowanej;
f) wykonanie opaski z kostki betonowej wokół budynku – planuje się wykonać opaskę o szerokości 50 cm ograniczona krawężnikiem chodnikowym z wypełnieniem kostka betonową gr. 6 cm. Kostkę należy układać na warstwie podbudowy gr. 10 cm z zagęszczonej pospółki na podsypce z piasku. Spadek od budynku 1-2 %;
g) wykonanie nowego ogrodzenia działki:
– od frontu budynku ogrodzenie z paneli ogrodzeniowych typu 2D o grubości prętów 6 mm, długość przęseł ok. 2,50 m, wysokość ogrodzenia 1,50 m, cokół z prefabrykowanych płyt żelbetowych; ogrodzenie wyposażone w : 1 x furtka 90/150, 1 x furtka 100/150, brama przesuwna 400/150,
- w pozostałej części ogrodzenie z siatki ogrodzeniowej ocynkowanej br. drutu 3 mm, wys. 1,50 m na słupkach stalowych (rura fi 70 mm);
Ogrodzenie należy sytuować w taki sposób, aby zewnętrzna strona ogrodzenia przebiegała wzdłuż granicy działki;
h) wykonanie nowych nawierzchni placów manewrowych, dojść i dojazdów – projektuje się wykonanie:
- chodników zgodnie z projektem zagospodarowania; konstrukcja chodników: 6 cm kostka brukowa kolorowa, 3 cm podsypka cementowo-piaskowa 1:3, 10 cm warstwa odcinająca z piasku grubego, chodnik w obrzeżu betonowym 8x30,
- place postojowe – projektuje się nową nawierzchnie z płyt ażurowych drogowych o wymiarach 60x40 o grubości 8 cm z wypełnieniem żwirem płukanym frakcji 8/15 mm w obrysie obecnie istniejących nawierzchni z płyt betonowych; konstrukcja placów postojowych:
- 8 cm płyta drogowa 60 x 40 ażurowa,
- 4 cm podsypka cementowo-piaskowa 1:3,
- 15 cm kruszywo łamane 4/31,5,
- wypełnienie otworów żwir płukany frakcji 8/16 mm,
i) naprawa uszkodzeń w zadaszeniu wejścia głównego – projektowany zakres robót obejmuje:
- uzupełnienie powierzchni betonowych zadaszenia,
- pokrycie zadaszenia jednokrotnie papą termozgrzewalna renowacyjną,
- malowanie powierzchni dolnej zadaszenia farbami elewacyjnymi oraz malowanie słupów stalowych;
j) naprawa uszkodzeń w zjazdach do garaży – zakres projektowanych robót obejmuje:
- uzupełnienie nawierzchni betonowej zjazdu do poziomu w garażu po prawej stronie i osadzenie kraty studni chłonnej po uprzednim wykuciu,
- rozebranie wierzchniej warstwy murków ograniczających zjazd (łącznie z czapkami betonowymi) i ponowne wymurowanie,
- uzupełnienie tynków murków ograniczających zjazd uzupełnić i malować farbami elewacyjnymi,
- pokrycie daszku nad zjazdami papa termozgrzewalną z wykonaniem obróbek blacharskich,
- wyłożenie kostką betonową terenu pomiędzy murkiem ograniczającym zjazd a pochylnią dla niepełnosprawnych;
k) naprawa uszkodzeń w elewacji budynku gospodarczego - zakres prac remontowych obejmuje:
- odbicie odstającego tynku i uzupełnienie tynku na całej powierzchni,
- wykonanie pokrycia dachu papa termozgrzewalną z obróbkami blacharskimi,
- naprawę i malowanie stolarki okiennej i drzwiowej.
Przedmiot zamówienia szczegółowo określają załączniki do SWZ: Załącznik
nr 10 – Opis przedmiotu zamówienia, Załącznik nr 11 – Projekt budowlany, Załącznik nr 12 – Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót, Załącznik nr 13 - Przedmiar robót, Załącznik nr 14 – Kosztorys ofertowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 675270,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 689384,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 675270,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: REDIREM Izabela Dworznicka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5691752307
7.3.3) Ulica: Ligi Obrony Kraju 33
7.3.4) Miejscowość: Mława
7.3.5) Kod pocztowy: 06-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 675270,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |