Rewitalizacja podwórek pomiędzy budynkami Baśniowa 6,8, Częstochowska 5, 7/9 oraz Białobrzeska 29, 31, 33,35, Lelechowska 5 w Dzielnicy Ochota w ramach budżetu obywatelskiego pt. „Zielone Zakątki”.
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00309958
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00309958/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-18 11:34
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ce95931c-0cbb-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7010040424
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogoweRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00309958 z dnia 2022-08-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja podwórek pomiędzy budynkami Baśniowa 6,8, Częstochowska 5, 7/9 oraz Białobrzeska 29, 31, 33,35, Lelechowska 5 w Dzielnicy Ochota w ramach budżetu obywatelskiego pt. „Zielone Zakątki”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140700163
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Białobrzeska 11
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-379
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zgnochota.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgnochota.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zgnochota.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administrowanie zasobem nieruchomości stanowiących własność i współwłasność m.st. Warszawy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewitalizacja podwórek pomiędzy budynkami Baśniowa 6,8, Częstochowska 5, 7/9 oraz Białobrzeska 29, 31, 33,35, Lelechowska 5 w Dzielnicy Ochota w ramach budżetu obywatelskiego pt. „Zielone Zakątki”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce95931c-0cbb-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00309958
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00074370/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Zielone zakątki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00277373/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DOK/3411/25/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z rewitalizacją podwórek pomiędzy budynkami Białobrzeska 29, 31, 33,35, Lelechowska 5 w Dzielnicy Ochota w ramach budżetu obywatelskiego pt. „Zielone Zakątki” .2. Zakres prac obejmuje rewitalizację asfaltowych podwórek, trawników oraz wykonanie nowych chodników z uwzględnieniem odwodnienia i nasadzeń drzew i krzewów.
3. Zakres robót obejmujący całość zadania został określony za pomocą:
1) projektów wykonawczych (załącznik Nr 8A do SWZ),
2) przedmiarów robót (załącznik Nr 7A do SWZ),
3) specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych – STWiORB (załącznik Nr 6A do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.5.) Wartość części: 221849,47 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z rewitalizacją podwórek pomiędzy budynkami Baśniowa 6,8, Częstochowska 5, 7/9 .2. Zakres prac obejmuje rewitalizację asfaltowych podwórek, trawników oraz wykonanie nowych chodników z uwzględnieniem odwodnienia i nasadzeń drzew i krzewów.
3. Zakres robót obejmujący całość zadania został określony za pomocą:
1) projektów wykonawczych (załącznik Nr 8B do SWZ),
2) przedmiarów robót (załączniki Nr 7B do SWZ),
3) specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych – STWiORB (załączniki Nr 6B do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.5.) Wartość części: 151151,92 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta
| 2022-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |