Modernizacja zachodniej klatki schodowej i dostosowanie jej do przepisów p.poż. w Szpitalu Kolejowym w Wilkowicach-Bystrej – I etap
SPZOZ SZPITAL KOLEJOWY W WILKOWICACH-BYSTREJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00310066
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00310066/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-18 12:02
- Lokalizacja
- Wilkowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eeb7aeea-0e6e-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9372188022
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00310066 z dnia 2022-08-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja zachodniej klatki schodowej i dostosowanie jej do przepisów p.poż. w Szpitalu Kolejowym w Wilkowicach-Bystrej – I etap
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SPZOZ SZPITAL KOLEJOWY W WILKOWICACH-BYSTREJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010657175
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żywiecka 19
1.5.2.) Miejscowość: Wilkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-365
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 338122020 wew. 171
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publiczne@szpital-kolejowy.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpital-kolejowy.com/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip-slaskie.pl/skbys/zamowienia_publiczne/11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja zachodniej klatki schodowej i dostosowanie jej do przepisów p.poż. w Szpitalu Kolejowym w Wilkowicach-Bystrej – I etap2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eeb7aeea-0e6e-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00310066
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00032948/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja zachodniej klatki schodowej i dostosowanie jej do przepisów p.poż. w Szpitalu Kolejowym w Wilkowicach-Bystrej – I etap
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00282561/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/271/7/DT/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w formie zaprojektuj i wybuduj dla zadania p.n. „Modernizacja zachodniej klatki schodowej i dostosowanie jej do przepisów p.poż. w Szpitalu Kolejowym w Wilkowicach-Bystrej – I etap” zgodnie z załączonym programem funkcjonalno-użytkowym (dalej również jako PFU).
2. Zakres zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest jedno przedsięwzięcie inwestycyjne.
Zakres robót budowlanych:
1) opracowanie projektu budowlanego pn. „Dostosowanie Szpitala Kolejowego w Wilkowicach -Bystrej do przepisów p.poż.”, projektów technicznych architektury, uzyskanie pozwolenia na budowę na całość zaleceń ekspertyzy,
2) opracowanie projektu elektrycznego na całość zaleceń ekspertyzy,
3) wykonanie robót elektrycznych w klatce K01,
4) wykonanie instalacji oddymiania klatki K01,
5) wykonanie drzwi napowietrzających w klatce K01 na klatce K01,
6) przebudowa balustrady do wysokości 1,10m na klatce K01,
7) wykonanie klapy oddymiającej na klatce schodowej K01,
8) wyniesienie głównego złącza kablowego na zewnątrz szpitala,
9) wykonanie wyłącznika p.poż zasilanie,
10) wykonanie zasilania hydroforowni,
11) wykonanie zasilanie systemu SAP,
12) wykonanie rozdzielnicy obwodów gwarantowanych,
13) pomiary elektryczne.
Ww. prace należy wykonać zgodnie z dołączoną ekspertyzą p.poż z 2018 r. z zakresu ochrony przeciwpożarowej budynku SP ZOZ Szpital Kolejowy w Wilkowicach-Bystrej, 43-365 Wilkowice ul. Żywiecka 19 autorstwa mgr inż. Łukasza Musialika - rzeczoznawcy do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych Nr uprawnień KG PSP 623/2015 oraz mgr inż. Marcina Łukacz rzeczoznawcę budowlanego nr RZE/X/0033/14
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono ofert| 2022-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |