Modernizacja dwóch pomieszczeń części parteru w budynku przy ul. Bohaterów Warszawy 10 w Głuchołazach dz. nr 1246/3 w ramach zadania budżetowego „Obchody 800-lecia Głuchołaz"
Gmina Głuchołazy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00310150
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00310150/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-18 12:22
- Lokalizacja
- Głuchołazy, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7cec4ab2-0d92-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 7532382690
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00310150 z dnia 2022-08-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dwóch pomieszczeń części parteru w budynku przy ul. Bohaterów Warszawy 10 w Głuchołazach dz. nr 1246/3 w ramach zadania budżetowego „Obchody 800-lecia Głuchołaz"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Głuchołazy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412792
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 15
1.5.2.) Miejscowość: Głuchołazy
1.5.3.) Kod pocztowy: 48-340
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@glucholazy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://glucholazy.pl/1189/strona-glowna.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.glucholazy.pl/3590/1034/lipiec.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dwóch pomieszczeń części parteru w budynku przy ul. Bohaterów Warszawy 10 w Głuchołazach dz. nr 1246/3 w ramach zadania budżetowego „Obchody 800-lecia Głuchołaz"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7cec4ab2-0d92-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00310150
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019575/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Modernizacja dwóch pomieszczeń części parteru w budynku przy ul. Bohaterów Warszawy 10 w Głuchołazach dz. nr 1246/3” w ramach zadania budżetowego „Obchody 800-lecia Głuchołaz”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00279600/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.32.2022.JSz
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dwóch pomieszczeń (nr 1 i nr 8 – docelowe oznaczenie w dokumentacji
projektowej pomieszczeń) części parteru w budynku przy ul. Bohaterów Warszawy 10 w Głuchołazach dz. nr 1246/3 - w
ramach zadania budżetowego „Obchody 800-lecia Głuchołaz”.
2. Zakres rzeczowy zadania określony w oparciu o część opracowanej dokumentacji budowlanej (kolorem czerwonym
skreślono w części opisowej elementy dokumentacji, które należy pominąć) „Przebudowa i remont części parteru ze zmianą
sposobu użytkowania na „Izbę pamięci poświęconej historii lokalnej” w budynku przy ul. Bohaterów Warszawy 10 w
Głuchołazach, dz. nr ewid. 1246/3”, obejmuje min:
1) roboty budowlano-remontowe w pomieszczeniu nr 1 i nr 8 (docelowe oznaczenie w dokumentacji projektowej
pomieszczeń):
a) demontaż istniejącego wyposażenia i elementów wskazanych do rozbiórki,
b) wykonanie robót związanych z posadzkami,
c) wykonanie sufitów podwieszanych na systemowym ruszcie metalowym o odporności pożarowej REI60,
d) renowację wewnętrznej stolarki drzwiowej,
e) wykonanie gładzi gipsowych,
f) roboty wykończeniowe,
g) przebudowę instalacji wewnętrznych elektrycznych,
h) wykonanie wentylacji mechanicznej wywiewnej pomieszczeń
i) wykonanie instalacji sieciowej – Ethernet
j) wykonanie instalacji AV (do podłączenia tablicy interaktywnej z nagłośnieniem wraz z dedykowanym projektorem oraz
podłączeniem stanowiska komputerowego)
2) wykonanie wszelkich robót oraz dostaw w pomieszczeniu nr 1 i nr 8 ( z wyłączeniem robót ujętych w pkt. 5) zgodnie z posiadaną przez zamawiającego dokumentacją projektową, pozwoleniem na budowę nr 988/21 z dnia 19.08.2021 r. specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, przedmiarem robót oraz obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy
technicznej i sztuką budowlaną,
3) wykonanie wszelkich innych czynności, jakie okażą się niezbędne do wykonania obowiązków lub rezultatów wskazanych w pkt 1-2.
Roboty budowlane prowadzone będą w budynku Liceum ogólnokształcącego, który ujęty jest w gminnej ewidencji zabytków, dlatego prowadzone prace należy wykonywać z należytą ostrożnością i wytycznymi z dokumentacji i przepisami w tym zakresie.
UWAGA: w ramach realizacji zadania w oparciu o dokumentację projektową wyłączeniu podlegają:
a) wszelkie roboty budowlane dotyczące pomieszczeń nr 2, nr 3.1, nr 3.2, nr 4, nr 5, nr 6.1, nr 6.2, nr 6.3, nr 7, nr 9, nr 10,
b) zamieszczona w dokumentacji projektowej część dotycząca renowacji stolarki okiennej oraz docieplenia ścian zewnętrznych od wewnątrz w pomieszczeniu nr 1 i nr 8 (docelowe oznaczenie pomieszczeń),
c) zamieszczona w dokumentacji projektowej część dotycząca wykonania instalacji sanitarnych c.o.
d) zamieszczona w dokumentacji projektowej część dotycząca instalacji sanitarnych wodnych i kanalizacji sanitarnej,
e) zamieszczona w dokumentacji projektowej część dotycząca zakupu i montażu platformy przy-schodowej dla osób niepełnosprawnych (w korytarzu) ,
f) zamieszczona w dokumentacji projektowej część dotycząca montażu drzwi dwuskrzydłowych oddzielających klatkę schodową od części objętej opracowaną dokumentacją projektową (w korytarzu),
g) część dotycząca wyposażenia wszystkich pomieszczeń ujętych w załączonej dokumentacji budowlanej „Przebudowa i remont części parteru ze zmianą sposobu użytkowania na „Izbę pamięci poświęconej historii lokalnej” w budynku przy ul. Bohaterów Warszawy 10 w Głuchołazach.
Szczegółowy zakres zadania określa dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli cena lub koszt oferty najkorzystniejszej lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia kwotę brutto 201 789,32 zł.
W postępowaniu wpłynęły 2 oferty, których ceny przewyższały kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
W związku z tym, że Zamawiający nie może zwiększyć kwoty jaka zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 233097,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 242503,79 PLN
| 2022-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |