„Modernizacja terenu wokół Pomnika Trudu Górniczego w Katowicach” - 3

ZAKŁAD ZIELENI MIEJSKIEJ W KATOWICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00310206
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00310206/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-18 12:35
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d2c5c3e4-0e4d-11ed-8000-d680d39e541a
Identyfikator
6340015570
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00310206 z dnia 2022-08-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja terenu wokół Pomnika Trudu Górniczego w Katowicach” - 3

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD ZIELENI MIEJSKIEJ W KATOWICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003545711

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 138

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-523

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zzm.katowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zzmkce.bip.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/zzm

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja terenu wokół Pomnika Trudu Górniczego w Katowicach” - 3

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d2c5c3e4-0e4d-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00310206

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00061327/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 "Modernizacja terenu wokół Pomnika Trudu Górniczego w Katowicach"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00281341/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NZI.261.50.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 106478,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn.: „Modernizacja terenu wokół Pomnika Trudu Górniczego w Katowicach” - 3
2. Opis techniczny przedmiotu zamówienia - Część 1 ogólnobudowlana:
1) Lokalizacja planowanych prac: województwo śląskie, miasto Katowice, przy ulicy Pułaskiego, obręb Bogucice-Zawodzie 51, na działkach o numerach 1/55 i 4/19 stanowiących własność Miasta Katowice, w użytkowaniu Zakładu Zieleni Miejskiej w Katowicach.
2) Przedmiot zamówienia obejmuje: budowę (ustawienie) elementów małej architektury (urządzenia skateparku) oraz przebudowę wskazanych elementów małej architektury i nawierzchni.
Zakres prac został określony pod względem ilościowym w przedmiarze robót, wycenę prac wykonać zgodnie z przedmiarem robót ogólnobudowlanych.
BILANS TERENU: Powierzchnia działki 1/55 i 4/19 - 6012 + 494 = 6506 m2; Powierzchnia terenu objętego wnioskiem - 5.170 m2; Powierzchnia nawierzchni utwardzonych (bez zmian) - 3.500 m2.
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania związane z jego wykonaniem określa Załącznik Nr 10 do SWZ zawierający projekt, w tym:
a) Przedmiar robót ogólnobudowlany, b) Opis techniczny z Informacją BIOZ, c) Rysunki techniczne i konstrukcyjne, d) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty w terminie przewidzianym na składanie ofert tj. do dnia 18 sierpnia 2022r. do godz. 10.00.
2022-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane