"Remont istniejącej sieci wodociągowej o śr. 225 w miejscowości Lichwin – Gmina Pleśna "

Zakład Gospodarki Komunalnej w Pleśnej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00310294
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00310294/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-18 12:52
Lokalizacja
Pleśna, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-41abe28f-fd05-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8732789008
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ SOCHALipiny 76, PL · lot 0
315 447,15 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00310294 z dnia 2022-08-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Remont istniejącej sieci wodociągowej o śr. 225 w miejscowości Lichwin – Gmina Pleśna "

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Komunalnej w Pleśnej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851745712

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pleśna 240

1.5.2.) Miejscowość: Pleśna

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-171

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 146292845

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgkplesna@poczta.onet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.plesna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.plesna.pl/gmina/przetargi/aktualne/ lub http://bip.malopolska.pl/ugplesna/ https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Remont istniejącej sieci wodociągowej o śr. 225 w miejscowości Lichwin – Gmina Pleśna "

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-41abe28f-fd05-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00310294

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004631/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wymiana odcinków sieci wodociągowej w Lichwinie i Rychwałdzie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00240794/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZGK.1.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest:
Remont istniejącej sieci wodociągowej w miejscowości Lichwin na działkach nr 575/1, 1177, 574/3, 574/2, 574/1, 573, 572, 571/1, 568. Sieć wodociągową należy wykonać z rur polietylenowych PE100RC, PN16 SDR11 Dn225, przeznaczonych do wody pitnej, posiadających atesty higieniczne PZH. Sieć wykonać metodą bez wykopową. Łączenie rur poprzez zgrzewanie doczołowe. Załamań trasy dokonać należy przy pomocy gięć oraz łuków.
Wykonanie sieci wodociągowej metodą bezwykopową (przewiertem). W miejscach węzłów wodociągowych wykonać punktowe rozkopy o szerokości 1.0 m. Z uwagi na warunki gruntowe ( możliwość zaciskania ścian wykopu) przewiduje się zabezpieczenie wykopu wypraskami stalowymi. Po wykonaniu wodociągu należy zasypać materiałem przepuszczalnym, zagęszczając go warstwami maksymalnej grubości 30 cm. Ze względu na dwustronne zasilanie wody zostanie zachowana ciągłość w dostawie wody dla mieszkańców.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentacji dołączonej do SWZ:

- przedmiarze robót,
- szczegółowej specyfikacji technicznej,
- rysunki,
- projekt
Klasyfikacja wg wspólnego słownika zamówień (CPV): 45231300-8 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków.

UWAGA: Wszystkie nazwy przedmiotów zamówienia lub nazwy ich elementów, producenci, znaki patentowe lub ich pochodzenie użyte w niniejszej specyfikacji oraz w załącznikach do Specyfikacji należy traktować jako przykładowe tzn. dopuszcza się stosowanie innych równoważnych, o nie gorszych parametrach technicznych przedmiotów zamówienia.
Wszystkie nazwy własne materiałów i urządzeń użyte w dokumentacji projektowej są podane przykładowo i określają jedynie minimalne oczekiwane parametry jakościowe oraz wymagany standard. Jeśli w opisie przedmiotu zamówienia lub dokumentacji projektowej zostały wskazane znaki towarowe, patenty oraz pochodzenie urządzeń i materiałów należy je traktować jako propozycje projektanta. Zamawiający dopuszcza zastosowanie równoważnych materiałów i urządzeń w stosunku do zaprojektowanych z zachowaniem tych samych lub lepszych standardów technicznych, technologicznych i jakościowych. Ponadto zamienne materiały lub urządzenia przyjęte do wyceny winny spełniać funkcję, jakiej mają służyć, winny być kompatybilne z pozostałymi urządzeniami, aby zespół urządzeń dawał zamierzony (zaprojektowany) efekt, nie mogą wpływać na zmianę rodzaju i zakresu robót budowlanych. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywane przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.

2. Każda zmiana technologii wykonania robót z inicjatywy Wykonawcy wymaga akceptacji Projektanta, który wykonał dokumentację oraz Zamawiającego. Koszt wprowadzenia zmian obciąża Wykonawcę.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 315447,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 376804,87 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 315447,15 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.U.H. WONIKTS TOMASZ SOCHA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8721080909

7.3.3) Ulica: 39-220 Lipiny 76

7.3.4) Miejscowość: Lipiny 76

7.3.5) Kod pocztowy: 39-220

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 315447,15 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2022-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane