Modernizacja – przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Annopol.

GMINA ANNOPOL

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00310526
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00310526/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-18 13:28
Lokalizacja
Annopol, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-796e8050-124d-11ed-8c68-c68bc3dc99bc
Identyfikator
7151771041
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemneFundamentowanie drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00310526 z dnia 2022-08-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja – przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Annopol.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ANNOPOL

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409620

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Annopol

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-235

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 15 861 30 63

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@annopol.eurzad.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.annopol.info

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.annopol.info

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja – przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Annopol.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-796e8050-124d-11ed-8c68-c68bc3dc99bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00310526

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015846/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja-przebudowa dróg

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00287972/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.10.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.3. Opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiot zamówienia polega na modernizacji – przebudowie dróg na terenie Gminy Annopol, tj.:
1) Modernizacja – przebudowa drogi gminnej w m. Nowy Rachów - działka nr 347:
Długość odcinka drogowego objętego remontem: ok 204 mb, na odcinku od 0+000,00 do km 0+203,5.
2) Modernizacja – przebudowa drogi gminnej w m. Zastocze - działka nr 864: Długość odcinka drogowego objętego remontem: 150 mb, na odcinku od 0+598,32 do km 0+748,32.
3) Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Popów – działka nr 398:
Długość odcinka drogowego objętego remontem: 100 mb, na odcinku od 0+098,55 do km 0+198,55.
4) Modernizacja drogi gminnej w m. Grabówka w kierunku lasu - działka nr 1280/2, 1279/2, 1278/2:
Długość odcinka drogowego objętego remontem: ok 113 mb, na odcinku od 0+000,00 do km 0+112,82.
5) Modernizacja – przebudowa drogi gminnej w miejscowości Janiszów – działka nr 979:
Długość odcinka drogowego objętego remontem: 100 mb, na odcinku od km 0+000,00 do km 0+100,00.
6) Modernizacja – przebudowa drogi gminnej w m. Borów działka nr 5194, 4647:
Zakres prac zgodnie z planem sytuacyjnym zapisanym ”Borów_sytuacja_korekta z dn. 20_07_2022.pdf”.
7) Modernizacja – przebudowa drogi gminnej w m. Kopiec w kierunku Annopola działka nr 74:
Długość odcinka drogowego objętego remontem: 150 mb, na odcinku od 0+344,25 do km 0+494,25.
8) Modernizacja – przebudowa drogi gminnej w m. Opoczka (nakładka asfaltowa od ul. Partyzantów) - działka nr 71, 3/4:
Długość odcinka drogowego objętego remontem: ok 150 mb, na odcinku od 0+000,00 do km 0+150,00.
9) Modernizacja – przebudowa drogi gminnej w m. Opoka (od szkoły w kierunku Józefina) - działka nr 502:
Długość odcinka drogowego objętego remontem: 150 mb, na odcinku od 0+000,00 do km 0+150,00.
10) Przebudowa drogi gminnej nr 1035 od figury w kierunku Mniszka:
Długość odcinka drogowego objętego remontem: 100 mb, na odcinku od 0+004,55 do km 0+104,55.
11) Utwardzenie placu przy szkole podstawowej w Annopolu – działka nr 468:
I etap realizacji zadania obejmuje wykonanie w pełnym zakresie konstrukcyjnym nawierzchni z kostki betonowej (na planie sytuacyjnym oznaczonej w kolorze czerwonym) i zakończenia jej na przejściu w wyspę progu zwalniającego w taki sposób aby bez większej ingerencji prac wykonanych w I etapie można było przystąpić do wykonywania prac przewidzianych do realizacji w II etapie, likwidację istniejącego chodnika, odtworzenia terenów zielonych oraz dokonania nasadzeń w nowo projektowanej zieleni (tylko w części bezpośrednio przyległej do nawierzchni chodnikowej), wykonania zakończenia krawężnikami betonowymi.
3.4. Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w dokumentacji projektowej, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót oraz przedmiarze –
Dokumenty wymienione w pkt 3.4. SWZ, zawarte jako dokumentacja techniczna stanowią Załącznik nr 1 do SWZ.
3.5. Wykonanie przedmiotu zamówienia i oddanie do użytku musi być zgodne z wszystkimi aktami prawnymi właściwymi dla przedmiotu zamówienia, z przepisami techniczno-budowlanymi, obowiązującymi polskimi normami, wytycznymi oraz zasadami wiedzy technicznej.
3.6. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia w zakresie przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu oferta z najwyższą oceną punktową przewyższa możliwości finansowe Zamawiającego, który na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę w wysokości 265 977,21 zł brutto, podczas gdy oferta z najwyższą oceną punktową wynosi 3 563 404,61 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty w oparciu o wszystkie kryteria oceny ofert. W związku z powyższym Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3563404,61 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4789234,42 PLN

2022-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane