Modernizacja oczyszczalni ścieków w miejscowości Choczewo

GMINA CHOCZEWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00310537
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00310537/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-18 13:30
Lokalizacja
Choczewo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-71102254-01e3-11ed-8000-d680d39e541a
Identyfikator
5882095694
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ściekówRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie oczyszczania ściekówRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty budowlane w zakresie przepompowni ściekówRoboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacjiRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty pomocnicze w zakresie wodociągówRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ściekówWyposażenie oczyszczalni ścieków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00310537 z dnia 2022-08-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oczyszczalni ścieków w miejscowości Choczewo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CHOCZEWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675250

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Pierwszych Osadników 17

1.5.2.) Miejscowość: Choczewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-210

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@choczewo.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.choczewo.com.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja oczyszczalni ścieków w miejscowości Choczewo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71102254-01e3-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00310537

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00008332/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja oczyszczalni ścieków w Choczewie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00272726/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIGKiOŚ.271.ZP.TP.16.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 13451224,95 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji oczyszczalni ścieków w miejscowości Choczewo dz. nr. 241/6 obręb Żelazno, gm. Choczewo w zakresie:
1) budowy budynku kraty wstępnej ze stacją zlewczą,
2) budowy przepompowni ścieków surowych,
3) budowy zbiornika retencyjnego ścieków ogólnych,
4) budowy komory zrzutu ścieków nadmiarowych,
5) budowy budynku technicznego,
6) budowy czterech osadników wtórnych,
7) budowy komory pomiarowej ścieków oczyszczonych,
8) budowy zbiornika wody technologicznej,
9) budowy komory stabilizacji osadu nadmiernego,
10) budowy komory wodomierzowej,
11) przebudowy i adaptacji dwóch reaktorów biologicznego oczyszczania,
12) budowy i adaptacji budynku technologicznego,
13) budowy dodatkowych obiektów np. płyt fundamentowych, fundamentów blokowych pod urządzenia, komór itp.,
14) budowy i przebudowy infrastruktury technicznej,
15) rozbiórki części obiektów i infrastruktury,
16) zbiornika retencyjnego ścieków oczyszczonych mechanicznie,
17) komory tlenowej stabilizacji osadów wraz z zagęszczeniem,
18) zwężki pomiarowej Venturiego,
19) punktu zlewnego ścieków dowożonych,
20) przepompowni ścieków surowych,
21) fundamentu pod zbiornik,
22) fragmentu ściany podziemnej,
23) infrastruktury towarzyszącej.
UWAGA: Wyżej wymienione prace winny zostać wykonane na czynnym obiekcie, nie zakłócając pracy oczyszczalni ścieków oraz za porozumieniem z Dyrektorem GZGK w Choczewie- Panem Markiem Werochowskim.
Przedmiary robót załączono jako dokument pomocniczy dla wykonawcy. Przedmiar robót, ze względu na formę wynagrodzenia ryczałtowego nie stanowi podstawy obliczenia ceny oferty, a jego treść nie może być podstawą jakichkolwiek roszczeń.
Zamawiający nie wyraża zgody na stosowanie prototypów.
Zamawiający wymaga gwarancji na zamontowane urządzenia 24 miesiące.
Zamawiający wymaga gwarancji na roboty budowlane min. 24 miesiące.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45252127-4 - Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45232421-9 - Roboty w zakresie oczyszczania ścieków

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków

45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów

45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków

45252200-0 - Wyposażenie oczyszczalni ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29735857,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 29735857,25 PLN

2022-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane