„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenów i obiektów zarządzanych przez Głogowskie Obiekty Usługowe w Głogowie”.
GŁOGOWSKIE OBIEKTY USŁUGOWE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00005882
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00005882/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-03 12:34
- Lokalizacja
- Głogów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7c4a51f5-23a2-4f2d-9683-f96e876b1b69
- Identyfikator
- 6930006827
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00005882 z dnia 2025-01-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenów i obiektów zarządzanych przez Głogowskie Obiekty
Usługowe w Głogowie”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GŁOGOWSKIE OBIEKTY USŁUGOWE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390521610
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO - TARGOWISKO PAWILON 21
1.5.2.) Miejscowość: Głogów
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@gou.glogow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gouglogow.bipfirma.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7c4a51f5-23a2-4f2d-9683-f96e876b1b691.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenów i obiektów zarządzanych przez Głogowskie ObiektyUsługowe w Głogowie”.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c4a51f5-23a2-4f2d-9683-f96e876b1b69
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00005882
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00648334
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GOU.OU.TA.361.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Usługi związane z odbiorem zmieszanych odpadów komunalnych (kod 20 03 01), bioodpadów (kod 20 02 01) oraz
odpadów komunalnych opakowaniowych (kod 15 01 01, 15 01 02, 15 01 07), zagospodarowaniem i przekazywaniem do
instalacji wskazanej w ofercie. Odbiór odpadów będzie realizowany w następujących miejscach w Głogowie :
a) targowisko przy ul. Bolesława Krzywoustego,
b) targowisko przy ul. Kazimierza Sprawiedliwego,
c) targowisko przy ul. Saturna,
d) targowisko przy ul. Armii Krajowej.
e) Odrzańskie Centrum Przyrodniczo-Rekreacyjne „Neptun” ul. Piotra Skargi 31 a,
2) Dostarczenie odpowiednich pojemników do zbiórki odpadów komunalnych (komunalnych zmieszanych i zbieranych
selektywnie )
a) kontener 7 m3 - 6 szt.
b) kontener 5 m3 - 1 szt.
c) wózek 1,1 m3 - 8 szt.
d) pojemnik 0,24 m³ - 7 szt.
e) worek BigBag do selektywnej zbiórki odpadów, będących własnością Wykonawcy – 2 szt.
3) Częstotliwość opróżniania pojemników na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne:
Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów będzie realizowana na zgłoszenie telefoniczne lub e-mail z wyprzedzeniem
48h od momentu zgłoszenia w dni robocze od poniedziałku do piątku, od godziny 6:00 do 22:00.
4) Mycie i dezynfekcję pojemników:
Usługa mycia i dezynfekcji pojemników o pojemności do 1,10 m³ będzie wykonywana w ramach świadczonych usług 3 razy w roku w omówionym wcześniej terminie min. 5 dni roboczych przed wykonaniem usługi.
Dodatkowe mycia pojemników o pojemności do 1,10 m³ może zostać zlecone przez Zamawiającego, a rozliczone będzie wg
obowiązującego cennika Wykonawcy.
Usługa mycia pojemników może być wykonana, jeżeli są odpowiednie warunki atmosferyczne umożliwiające pracę
urządzeń myjących (z wyłączeniem okresu zimowego).
4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 929232,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 929232,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 929232,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GPK Głogów sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6931936882
7.3.3) Ulica: Przemysłowa 7a
7.3.4) Miejscowość: Głogów
7.3.5) Kod pocztowy: 67-200
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 929232,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2026-12-31| 2025-01-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |