Zagospodarowanie terenu w SPZOZ w Łukowie
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00310760
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00310760/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-18 14:20
- Lokalizacja
- Łuków, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0ca508ca-e7e2-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8251711719
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00310760 z dnia 2022-08-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu w SPZOZ w Łukowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000306472
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: dr A. Rogalińskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Łuków
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-400
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@spzozlukow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzoz.lukow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/spzozlukow/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu w SPZOZ w Łukowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ca508ca-e7e2-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00310760
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023757/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Zagospodarowanie terenu SPZOZ w Łukowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00202100/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 17/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 325203,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest realizacja projektu zagospodarowania terenu SPZOZ w Łukowie, na działce o nr ewid. 8807/6, j. ewid. Łuków 061101_1 w obrębie ewid. Łuków 0003. Zakres prac obejmuje teren SPZOZ w Łukowie pomiędzy budynkami B1, B2, C, oddziału anestezjologii i intensywnej terapii i budynku rezonansu magnetycznego
oraz wzdłuż elewacji północnej i zachodniej budynku B1 i wzdłuż elewacji wschodniej budynku C. Teren na którym będą prowadzone prace budowlane stanowi własność inwestora. Teren inwestycji posiada bezpośredni dostęp do miejskiej drogi, zagospodarowany uzbrojony, płaski. Na działce istnieje niska zieleń nieurządzona, powierzchnie utwardzone, budynki kubaturowe.
2. Przedmiot i zakres prac
W zakres prac wchodzi wykonanie ciągów komunikacyjnych, przełożenie istniejących chodników i opasek z kostki betonowej, w okolicach istniejącego budynku B1, B2, C, oddziału anestezjologii i intensywnej terapii oraz budynku rezonansu magnetycznego, odtworzenie schodów oraz muru oporowego przy bocznym wejściu budynku C.
Zakres robót: Wykonanie placu manewrowego z kostki betonowej, chodników i opasek, przełożenie istniejących chodników i opasek, wykonanie ogrodzenia maskującego z przęseł stalowych, wykonanie muru oporowego przy wejściu do budynku C, odtworzenie schodów zewnętrznych prowadzących do budynku C, wykonanie pasów zieleni. Należy wykonać regulację wszystkich istniejących studzienek kanalizacyjnych do rzędnych nawierzchni utwardzonych i zielonych. Nie przewiduje się wycinki drzew.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki do SWZ tj.: przedmiar robót budowlanych, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, projekt budowlany.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 376708,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 464229,34 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 376708,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo - Usługowa "TAMEX" Jakub Kożuchowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 710275109
7.3.3) Ulica: Biardy 8
7.3.4) Miejscowość: Łuków
7.3.5) Kod pocztowy: 21-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 376708,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2022-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |