Remont dachu na budynku magazynu odpadów niebezpiecznych i wielkogabarytowych w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00311055
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00311055/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-18 15:36
Lokalizacja
Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1322850c-08b7-11ed-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8790169280
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00311055 z dnia 2022-08-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu na budynku magazynu odpadów niebezpiecznych
i wielkogabarytowych w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 870525973

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Grudziądzka 159

1.5.2.) Miejscowość: Toruń

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: SEKRETARIAT@MPO.TORUN.PL

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.mpo.torun.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mpotorun.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dachu na budynku magazynu odpadów niebezpiecznych
i wielkogabarytowych w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1322850c-08b7-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00311055

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00269311/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RD/16/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 462000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont dachu na budynku magazynu odpadów
niebezpiecznych
i wielkogabarytowych w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych oraz wykonanie
instalacji odgromowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. Inwestycja realizowana
jest na podstawie zatwierdzonego projektu budowlanego i udzielonego pozwolenia na budowę tj.
Decyzja nr WAiB.6740.11.887.22.2020DK WAiB-54/IV/2004 z dnia 18.02.2021 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2022-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane