Remont terenu zewnętrznego Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga w Warszawie (parking)

Prokuratura Okręgowa Warszawa Praga w Warszawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00311083
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00311083/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-18 15:53
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-42639cef-e588-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
1132557183
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie parkingówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty w zakresie stabilizacji gruntuRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie usuwania glebyWymiana nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni ulic

Wykonawcy

1 przyznane

JFP BUDOWNICTWO S.C. KAMIL KUŻAWSKI BARTOSZ WRZOSEKLesnogóra 65, PL · lot 0
568 260 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00311083 z dnia 2022-08-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont terenu zewnętrznego Prokuratury
Okręgowej Warszawa-Praga w Warszawie (parking)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Prokuratura Okręgowa Warszawa Praga w Warszawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140166960

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bródnowska 13/15

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-439

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@warszawapraga.po.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/po-warszawa-praga

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.ms.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont terenu zewnętrznego Prokuratury
Okręgowej Warszawa-Praga w Warszawie (parking)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-42639cef-e588-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00311083

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00104240/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont terenu zewnętrznego Prokuratury Okręgowej Warszawa –Praga w Warszawie (parking)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00196047/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 3042-7.261.10.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 462000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont istniejącej nawierzchni parkingu wewnętrznego
w kwartale ulic: Bródnowskiej, Kamiennej i Szwedzkiej, na działce ew. nr 31 w obrębie
4-13-01 oraz wyznaczenie miejsc parkingowych a także dostawa i montaż stojaków na rowery.
Dojazd do terenu inwestycji zapewniony jest poprzez istniejący zjazd publiczny z przedmiotowego parkingu od ul. Kamiennej. Stan istniejących nawierzchni wskazuje na konieczność wykonania remontu.
Na terenie przeznaczonym pod inwestycję tj. remontu wewnętrznego układu komunikacyjnego istnieje instalacja kanalizacji deszczowej.
Powierzchnia remontowanego parkingu wynosi ok. 2100 m2.
Remont będzie wymagać wykonania całkowitej rozbiórki elementów nawierzchni i zastąpienia ich nowymi nawierzchniami z kostki brukowej z betonu prasowanego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233251-3 - Wymiana nawierzchni

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 568260 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1460000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 568260 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KAMBRUK Kużawski Kamil

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: GARDEN-BRUK Bartosz Wrzosek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8241810236

7.3.3) Ulica: Leśnogóra 65

7.3.4) Miejscowość: Grębków

7.3.5) Kod pocztowy: 07-110

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 568260 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2022-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane