Rozbudowa Centrum Konferencyjnego z zapleczem gastronomiczno-noclegowym o nową część konferencyjną wraz z zagospodarowaniem terenu– Etap III
Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00311161
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00311161/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-18 20:21
- Lokalizacja
- Minikowo, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c8afce93-fb6b-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5581742615
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00311161 z dnia 2022-08-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa Centrum Konferencyjnego z zapleczem gastronomiczno-noclegowym o nową część konferencyjną wraz z zagospodarowaniem terenu– Etap III
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Administracyjno-Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 093222745
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1
1.5.2.) Miejscowość: Minikowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-122
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kpodr.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kpodr.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kpodr.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Ośrodek Doradztwa Rolniczego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa Centrum Konferencyjnego z zapleczem gastronomiczno-noclegowym o nową część konferencyjną wraz z zagospodarowaniem terenu– Etap III2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8afce93-fb6b-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00311161
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00013951/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont i przebudowa sali konferencyjnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00236238/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DA.26.23.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i rozbudowa sali konferencyjnej w istniejącym budynku Centrum Konferencyjnego i dostosowanie jej do standardu i potrzeb Zamawiającego w zakresie szkoleń i konferencji organizowanych przez K-PODR w Minikowie.
Roboty objęte zamówieniem stanowią III etap rozbudowy Centrum Konferencyjnego.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje :
roboty wyburzeniowe – wg rys. PT-A01 i PT-A03,
roboty przebudowy i rozbudowy – wg. rys. PT-A02,
roboty zagospodarowania terenu obejmujące wykonanie nowego wejścia i podjazdu dla osób z niepełnosprawnością,
wykonanie szczelnej ścianki działowej oddzielającej część objętą niniejszym zamówieniem od części nowej wykonanej.
Szczegółowy zakres rzeczowy zawiera przedmiar robót będący załącznikiem do niniejszej SWZ.
Technologia wykonania robót, standardy materiałowe określono w załączonej dokumentacji projektowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniuSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1343459,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1343459,22 PLN
| 2022-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |