Budowa łącznika budynków Szkoły Podstawowej nr 3 w Stargardzie
Szkoła Podstawowa nr 3 im. K. Makuszyńskiego z Oddziałmi Mistrzostwa Sportowego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00311167
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00311167/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-18 21:14
- Lokalizacja
- Stargard, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-71d09ce5-06ce-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 8541136235
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00311167 z dnia 2022-08-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa łącznika budynków Szkoły Podstawowej nr 3 w Stargardzie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 3 im. K. Makuszyńskiego z Oddziałmi Mistrzostwa Sportowego
1.3.) Oddział zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 3
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000238983
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: B. Limanowskiego 7,9
1.5.2.) Miejscowość: Stargard
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-110
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp3stargard@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sp3.stargard.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/um_stargard/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa łącznika budynków Szkoły Podstawowej nr 3 w Stargardzie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71d09ce5-06ce-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00311167
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00260770/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa łącznika budynków Szkoły Podstawowej nr 3 w Stargardzie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00266585/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie wszystkich niezbędnych robót związanych z budową łącznika budynków Szkoły Podstawowej nr 3 w Stargardzie w granicach i w zakresie określonym przez dokumentację projektową i SWZ, a w tym między innymi:
1) prace geodezyjne, roboty rozbiórkowe, roboty ziemne,
2) budowa łącznika budynków,
3) wymiana okien na drzwi na poziomie przyziemia, stolarka aluminiowa – 2 szt.
4) przebudowa wewnętrznej instalacji elektrycznej i centralnego ogrzewania
w niezbędnym zakresie,
5) wykonanie oddzielenia przeciwpożarowego w korytarzu na parterze (osadzenie stolarki stalowej o klasie EI60),
oraz
6) wszelkich innych, niewymienionych w pkt 1) – 5) robót i prac niezbędnych
dla osiągnięcia zamierzonego celu (rezultatu technicznego, funkcjonalnego
i użytkowego).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu przed otwarciem ofert Zamawiający poinformował, iż zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 485 000,00 zł brutto. W postępowaniu wypłynęła tylko jedna oferta złożona przez firmę WERBAU Przemysław Ziółkowski, ul. Korzenna 29A, 72-003 Bezrzecze na kwotę 796 435,52 zł brutto.Zamawiający nie ma możliwości zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej. W związku z powyższym, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie podstawowym z możliwością negocjacji, zostaje unieważnione w trybie art. 255 pkt 3 z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, gdyż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 796435,52 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 796435,52 PLN
| 2022-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |