Przebudowa sali sesyjnej w celu dostosowania do obowiązujących przepisów przeciwdziałania COVID-19, do testowania i szczepienia
GMINA JARACZEWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00311255
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00311255/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-19 08:00
- Lokalizacja
- Jaraczewo, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-96c26ae0-1318-11ed-b950-8227d40187e8
- Identyfikator
- 6172098318
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00311255 z dnia 2022-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa sali sesyjnej w celu dostosowania do obowiązujących przepisów przeciwdziałania COVID-19, do testowania i szczepienia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JARACZEWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855363
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jarocińska 1
1.5.2.) Miejscowość: Jaraczewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-233
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 627474102
1.5.8.) Numer faksu: 627474102
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@jaraczewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jaraczewo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/jaraczewo/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa sali sesyjnej w celu dostosowania do obowiązujących przepisów przeciwdziałania COVID-19, do testowania i szczepienia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96c26ae0-1318-11ed-b950-8227d40187e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00311255
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00334742/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa sali sesyjnej w celu dostosowania do obowiązujących przepisów przeciwdziałania COVID-19, do testowania i szczepienia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00290024/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P-zp.271.01.09.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 812557,85
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa sali sesyjnej w celu dostosowania do obowiązujących przepisów przeciwdziałania COVID-19, do testowania i szczepienia.
1. Sufit:
- zdemontowanie istniejącego sufitu z kasetonów skucie istniejącego tynku
- w części montaż sufitu na ruszcie stalowym krzyżowym
- montaż sufitu akustycznego według rysunku,
- montaż karniszy elektrycznych dwustronnych do zasłon i szyny aluminiowej do firan
- montaż głośników, kamer według rysunków
- montaż lamp podtynkowych i wiszących
- wentylacja i klimatyzacja według projektów branżowych
2. Ściany:
- czyszczenie ścian z farb
- malowanie ścian
- zamontowanie listwy dekoracyjnych
- zamontowanie zabudowy meblowej nad wejściem głównym i bocznym
- na ścianie za prezydium montaż drewnianych lameli,
- demontaż drzwi głównych i bocznych, przygotowanie otworu pod nowe drzwi
- zamontowanie drzwi w wejściu głównym
- zamontowanie drzwi w wejściu bocznym
UWAGA!: Drzwi i płyty dekoracyjne znajdujące się nad i obok musza być jednolite kolorystycznie.
3. Ściany działowe:
- wykonanie ścian działowych z płyty gipsowo kartonowej o gr. 12,5cm,
- w części ściany działowej wykonanie ażurowej ścianki z białych lameli
- zamontowanie drzwi przesuwnych
4. Podłoga:
- zdemontowanie istniejącej warstwy podłogi,
- montaż nowej – deskę dwuwarstwową gr. 1,4cm x130-150x700-
1500mm faza4x, szczotka, powłoka hybrydowa
- montaż listw przypodłogowych
- w podłodze wykonać floorboxy według rysunku nr 7
5. Korytarz i pomieszczenie techniczne
- demontaż istniejących schodów i wykonanie nowych
- przesunięcie i powiększenie istniejącego otworu drzwi
- montaż nowych drzwi w świetle otworu 80cm, dostosowując kolorystykę i model do istniejących drzwi
- płytki kolor i wzór jak istniejące
6. Wykonanie wszelkich prac, w tym instalacji elektrycznych i sanitarnych zgodnie z dokumentacją projektową i przedmiarem robót.
UWAGA! Opis rozpatrywać z rysunkami branżowymi.
Prace związane z wykonaniem inwestycji należy prowadzić zgodnie z obowiązującymi normami, przepisami prawa budowlanego, przepisami prawa dotyczącymi wymagań technicznych, ochrony środowiska naturalnego, zgodnie z zasadami BHP oraz wiedzą techniczną.
Wszystkie zastosowane materiały muszą posiadać odpowiednie atesty, aprobaty i certyfikaty oraz być zgodne z obowiązującymi normami.
Wykonawca będzie przeprowadzał na własny koszt pomiary i badania materiałów oraz robót zgodnie z zasadami kontroli jakości materiałów i robót określonych w specyfikacji technicznej oraz wymaganych przepisami prawa.
Wykonawca, na własną odpowiedzialność i na swój koszt, winien podjąć wszelkie środki zapobiegawcze wymagane przez rzetelną praktykę budowlaną oraz aktualne okoliczności, aby zabezpieczyć prawa właścicieli posesji sąsiadujących z placem budowy/robót i unikać powodowania tam jakichkolwiek zakłóceń czy szkód.
Wykonawca winien zabezpieczyć Zamawiającego przed wszelkimi skutkami finansowymi z tytułu jakichkolwiek roszczeń wniesionych przez właścicieli posesji czy budynków sąsiadujących z placem budowy/robót w zakresie, w jakim Wykonawca odpowiada za takie zakłócenia czy szkody.
Teren wokół inwestycji należy w sposób trwały zabezpieczyć przed oddziaływaniem robót.
Wykaz pozostałych prac do wykonania i wyceny przez wykonawcę w ramach niniejszego zamówienia:
1/ Organizacja i utrzymanie zaplecza technicznego budowy, ubezpieczenie i dozór budowy
2/ Przeprowadzenie wszystkich wymaganych prób, sprawdzeń niezbędnych podczas odbiorów instalacji
3/ Zapewnienie na własny koszt pełnej obsługi geodezyjnej w zakresie wytyczenia, pomiarów i wykonania geodezyjnej dokumentacji powykonawczej
4/ Rozprowadzenie energii oraz wody na placu budowy potrzebnych do realizacji robót oraz pokrycie ich kosztów
5/ Pełna obsługa dostaw materiałów, urządzeń itp. do wykonania przedmiotu zamówienia
6/ sporządzenie dokumentacji powykonawczej, na którą składa się:
1) dokumentacja techniczna z naniesionymi ew. zmianami
2) dokumentacja geodezyjna zadania wraz z inwentaryzacją powykonawczą,
3) atesty na materiały i prefabrykaty,
4) protokoły odbioru robót,
5) wymagane dokumenty dotyczące przeprowadzonych przez Wykonawcę badań i sprawdzeń.
7/ w razie konieczności - zapewnienie na własny koszt obsługi geotechnicznej podczas realizacji robót ziemnych wraz z wykonaniem niezbędnych badań,
8/ poniesienie kosztów związanych z uzyskaniem wszystkich opinii i zaświadczeń potrzebnych do odbioru końcowego prac,
9/ wykonanie instrukcji bezpieczeństwa przeciwpożarowego wraz z oznakowaniem zgodnie z instrukcją.
Wykonawca na własny koszt, na czas prowadzenia prac zobowiązany jest ponadto do:
1/ wykonania przedmiotu umowy zgodnie z dokumentacją techniczną, zasadami wiedzy technicznej i przepisami prawa
2/ zabezpieczenia terenu budowy z zachowaniem najwyższej staranności
3/ zawiadomienia Zamawiającego o zamiarze wykonania robót zanikających lub ulegających zakryciu z wyprzedzeniem ustalonym z przedstawicielem Zamawiającego
4/ przerwania robót na żądanie Zamawiającego oraz zabezpieczenia wykonania robót przed ich zniszczeniem
5/ zgłoszenia przedmiotu umowy do odbioru końcowego, uczestniczenia w czynnościach odbioru i usunięcie stwierdzonych wad
6/ dbania o należyty porządek na terenie budowy
7/ niezwłocznego zgłoszenia Zamawiającemu konieczności wykonania robót dodatkowych
8/ po zakończeniu robót do pozostawienia terenu budowy w stanie nadającym się do użytkowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262700-8 - Przebudowa budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ogłoszeniem z dnia 3 sierpnia 2022 roku (2022/BZP 00290024/01) Zamawiający, tj. Gmina Jaraczewo, wszczęła postępowanie prowadzone w trybie podstawowym (art. 275 pkt 2 PZP) dla zadania pn.: „Przebudowa sali sesyjnej w celu dostosowania do obowiązujących przepisów przeciwdziałania COVID-19, do testowania i szczepienia” Ogłoszenie o prowadzonym postępowaniu wraz ze Specyfikacją Warunków Zamówienia i załącznikami zostało zamieszczone w dniu 3 sierpnia 2022 roku na stronie internetowej Zamawiającego – Platforma zakupowa Gminy Jaraczewo.Termin wyznaczony do składania ofert upłynął w dniu 19 sierpnia 2022 roku o godzinie 7.00. W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie nie została złożona żadna oferta.
W związku z wyczerpaniem przesłanek określonych w art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie prowadzone w trybie podstawowym.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |