Remont sali lekcyjnej nr 44
III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00311667
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00311667/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-19 10:11
- Lokalizacja
- Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-219c6162-035a-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 6222806988
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00311667 z dnia 2022-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sali lekcyjnej nr 44
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 251595817
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 17
1.5.2.) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-400
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 62 7362494
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@3liceum.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.3liceum.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/3liceum_ostrow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont sali lekcyjnej nr 442.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-219c6162-035a-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00311667
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00066319/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont sali lekcyjnej 44
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00255519/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 31210,16 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Remont sali lekcyjnej nr 44”
1. Zakres robót obejmuje, remont sal lekcyjnej nr 44 w budynku III Liceum Ogólnokształcącego na drugim piętrze:
- rozebranie posadzki z paneli
- położenie paneli podłogowych,
- położenie siatki na ścianach,
- wykonanie gładzi gipsowych dwuwarstwowych ścian i sufitu,
- gruntowanie i dwukrotne malowanie ścian i sufitu,
- malowanie i szpachlowanie parapetów,
- demontaż istniejących opraw oświetleniowych
- montaż nowych opraw oświetleniowych
- demontaż starych i montaż nowych gniazdek,
- wszystkie istniejące czynne instalacje elektryczne natynkowe muszą być schowane
pod tynkiem,
- montaż panelu ściennego wyposażonego w 4 szt. gniazd 230V dedykowane do komputerów i 2 złącza RJ 45.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
44112200-0 - Wykładziny podłogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 37000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 37000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 37000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kaszuba Rafał RAF-BUD Usługi Ogólnobudowlane
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6222638367
7.3.3) Ulica: ul. Wspólna 9B/2
7.3.4) Miejscowość: Ostrów Wielkopolsk
7.3.5) Kod pocztowy: 63-400
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 37000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2022-08-08 do 2022-08-20| 2022-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |