„Budowa ścieżki rowerowo - pieszej Ulanów – Bieliny wraz z jej oznakowaniem oraz przebudowa ul. Parkowej w miejscowości Bieliny”

GMINA I MIASTO ULANÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00311758
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00311758/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-19 10:41
Lokalizacja
Ulanów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2144e92c-eae4-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6020016510
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie oczyszczania terenuRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA INŻYNIERYJNO DROGOWEGO M-VIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNisko, PL · lot 0
4 770 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00311758 z dnia 2022-08-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa ścieżki rowerowo - pieszej Ulanów – Bieliny wraz z jej oznakowaniem oraz przebudowa ul. Parkowej w miejscowości Bieliny”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA I MIASTO ULANÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409488

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 5

1.5.2.) Miejscowość: Ulanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-410

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 158763041

1.5.8.) Numer faksu: 158763053

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ulanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ulanow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.ulanow.pl/p,87,przetargi

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa ścieżki rowerowo - pieszej Ulanów – Bieliny wraz z jej oznakowaniem oraz przebudowa ul. Parkowej w miejscowości Bieliny”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2144e92c-eae4-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00311758

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018947/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Budowa ścieżki rowerowo- pieszej Ulanów–Bieliny, przebudowa ul. Parkowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: I.270.39.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4770000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Budowa ścieżki rowerowo - pieszej Ulanów – Bieliny wraz z jej oznakowaniem oraz przebudowa ul. Parkowej w
miejscowości Bieliny”
Celem opracowania jest określenie zakresu i technologii budowy i przebudowy prawo i lewostronnej ścieżki rowerowo -
pieszej projektowanej wzdłuż drogi powiatowej nr 1062R w miejscowości Ulanów, Bieliniec, Wólka Bielińska oraz Bieliny
oraz przebiegającą przez drogę gminną ul. Parkowa, w pierwszym etapie, na początku ruch jest odseparowany a później na
zasadach ogólnych, ze względu na znikomy ruch pojazdów mechanicznych .
Od km 6+ 202 do 6+ 687 ruch rowerowy i pieszy odbywał się będzie na zasadach ogólnych.
Szczegółowy zakres opracowania obejmuje:
1. Poszerzenie chodnika celem dostosowania do wymogów ruchu rowerowego.
2. Budowa parkingu celem spoczynku użytkowników ruchu rowerowego.
3. Budowa prawostronnej ścieżki rowerowej odseparowanej od ruchu kołowego
4. Budowa ścieku celem odprowadzenia wód opadowych
5. Przejście na stronę lewą i budowa kolejnego odcinka ścieżki
6. Przesunięcie osi jezdni celem usytuowania ścieżki.
7. Przebudowa nawierzchni asfaltowej celem stworzenia warunków dla ruchu rowerowego.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony jest w Przedmiarze robót, Kosztorysach ofertowych, dokumentacji
technicznej oraz Szczegółowej Specyfikacji Technicznej stanowiących załączniki do specyfikacji warunków zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4770000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5584542,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4770000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjno Drogowego M-Via Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Bruk Mar Łukasz Marut

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8652573938

7.3.3) Ulica: Przemysłowa 13

7.3.4) Miejscowość: Stalowa Wola

7.3.5) Kod pocztowy: 37-450

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4770000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2022-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane