Zaprojektowanie i wykonanie remontu dachu oraz ścian elewacji budynku KPCEN w Bydgoszczy
Województwo Kujawsko-Pomorskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00311844
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00311844/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-19 11:01
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b79c9ff0-13ca-11ed-b950-8227d40187e8
- Identyfikator
- 9561945671
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00311844 z dnia 2022-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i wykonanie remontu dachu oraz ścian elewacji budynku KPCEN w Bydgoszczy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Kujawsko-Pomorskie
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871121290
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Teatralny 2
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kujawsko-pomorskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kujawsko.pomorskie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaprojektowanie i wykonanie remontu dachu oraz ścian elewacji budynku KPCEN w Bydgoszczy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b79c9ff0-13ca-11ed-b950-8227d40187e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00311844
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024097/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Zaprojektowanie i wykonanie remontu dachu oraz ścian elewacji budynku KPCEN w Bydgoszczy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00291460/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZW-I.272.52.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu dachu oraz ścian elewacji budynku Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska 9, 85-067 Bydgoszcz zgodnie z załącznikami nr 10-17 do SIWZ).
Zakres realizacji przedmiotu zamówienia obejmuje także wszelkie niezbędne formalności i roboty towarzyszące, tj.:
a) zgłoszenie w/w prac właściwym organom wraz ze sporządzeniem i uzgodnieniem niezbędnej do tego dokumentacji formalno- prawnej, wykonanie pomiarów, prób, badań, itp., koniecznych do prawidłowej realizacji prac, objętych przedmiotem zamówienia;
b) dopełnienie wszelkich formalności, związanych z wykonaniem przedmiotowych prac, uzyskanie wszelkich niezbędnych dokumentów formalno-prawnych od odpowiednich organów i instytucji, m. in. pozwoleń, uzgodnień, zgód, opinii, decyzji, odbiorów i innych;
c) sporządzenie dokumentacji powykonawczej po zakończeniu prac, uzyskanie wymaganych przepisami odbiorów od odpowiednich służb i organów;
d) zabezpieczenie terenu prac przed dostępem osób niepowołanych;
e) sporządzenie informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BIOZ);
f) wywóz i utylizacja materiałów porozbiórkowych wraz z uiszczeniem opłaty;
g) uporządkowanie budynku i terenu po wykonaniu robót,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45261910-6 - Naprawa dachów
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie wpłynęła żadna oferta| 2022-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |