Zagospodarowanie osadu z oczyszczalni ścieków w Eustachowie
GMINA ŁOPUSZNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00312009
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00312009/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-19 12:29
- Lokalizacja
- Łopuszno, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-91a35a3d-13c5-11ed-acbd-46d0480cd9c4
- Identyfikator
- 9591671876
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00312009 z dnia 2022-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie osadu z oczyszczalni ścieków w Eustachowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁOPUSZNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010292
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Konecka 12
1.5.2.) Miejscowość: Łopuszno
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-070
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lopuszno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lopuszno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.lopuszno.pl/lista/zamowienia-powyzej-30-000-euro1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie osadu z oczyszczalni ścieków w Eustachowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91a35a3d-13c5-11ed-acbd-46d0480cd9c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00312009
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00034049/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Zagospodarowanie osadu z oczyszczalni ścieków w Eustachowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00291425/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IB.271.13.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” dla inwestycji zlokalizowanej na terenie oczyszczalni zarządzanej przez Samorządowy Zakład Gospodarki Komunalnej w Łopusznie, która to oczyszczalnia zlokalizowana jest na terenie obejmującym działkę nr. 198/1, obręb Eustachów, Gmina Łopuszno (dalej „Oczyszczalnia”). Celem inwestycji jest:
• zwiększenie stopnia stabilizacji komunalnych osadów ściekowych (dalej „KOŚ”);
• zapobieganie powstawaniu odpadów, w szczególności w odniesieniu do KOŚ;
• wytworzenie środka poprawiającego właściwości gleby powstającego z wykorzystaniem KOŚ (dalej „ŚPWG”);
• minimalizacja uciążliwości dla otoczenia.
Spodziewanym efektem inwestycji jest wypełnienie postanowień wynikających z konieczności zapewnienia bezpieczeństwa środowiska i zdrowia człowieka poprzez ułatwienie uzyskania odpowiedniej stabilizacji KOŚ. Kolejnym, spodziewanym efektem inwestycji jest wypełnienie postanowień art. 17 ustawy o odpadach (Dz.U.2022.0.699 t.j.), tj. zapobieganie powstawaniu odpadów, w szczególności w odniesieniu do KOŚ.
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączonym Programie Funkcjonalno – użytkowym, stanowiącym załącznik nr 11.
Przedmiot zamówienia obejmuje zaprojektowanie, roboty budowalne i instalacyjne, uruchomienie, szkolenie, próby i
przekazanie do eksploatacji oraz wykonanie wszelkich opracowań i uzyskanie wszelkich decyzji administracyjnych niezbędnych do zrealizowania przedmiotu zamówienia zgodnie z obowiązującymi przepisami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45252100-9 - Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45223200-8 - Roboty konstrukcyjne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
42900000-5 - Różne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczenia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie wpłynęła żadna ważna oferta, dlatego teżstosownie do zapisów art. 255 pkt. 1 ustawy postępowanie unieważniono
| 2022-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |