Budowa ulicy Powstańców Wielkopolskich w Puszczykowie
MIASTO PUSZCZYKOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00312076
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00312076/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-19 12:40
- Lokalizacja
- Puszczykowo, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0b7a852a-f919-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7773159692
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00312076 z dnia 2022-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ulicy Powstańców Wielkopolskich w Puszczykowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO PUSZCZYKOWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631257874
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Podleśna 4
1.5.2.) Miejscowość: Puszczykowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-040
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.7.) Numer telefonu: 61 89 83 716
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@puszczykowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.puszczykowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.przetargi.puszczykowo.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ulicy Powstańców Wielkopolskich w Puszczykowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b7a852a-f919-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00312076
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00030571/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa ulicy Powstańców Wielkopolskich w Puszczykowie wraz z budową kanalizacji deszczowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00234393/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP 271.12.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, które polegają na budowie ulicy Powstańców Wielkopolskich i drogi wewnętrznej wraz z rozbudową kanalizacji deszczowej i oświetlenia ulicznego w Puszczykowie.
Zamawiający wskazuje drzewa i krzewy do wykonania nasadzeń przewidzianych w projekcie:
1. drzewa: lipa drobnolistna – 15 szt. o obwodzie pnia na wys. 100 cm - 1 cm i wysokości min. 200 cm.
2. krzewy: tawuły japońskie – 150 szt. w pojemnikach C2
Na wykonane nasadzenia Zamawiający wymaga udzielenia rękojmi za wady i gwarancji jakości na okres 36 miesięcy od dnia sporządzenia protokołu z odbioru końcowego. W okresie rękojmi za wady i gwarancji jakości Wykonawca będzie wykonywał czynności mające na celu zapobieganie obumieraniu nasadzonych roślin.
Szczegółowy zakres robót budowlanych do wykonania przez Wykonawcę i warunki odbioru zostały określone:
1) w projekcie budowlanym dotyczącym budowy ulicy Powstańców Wielkopolskich w Puszczykowie wraz z rozbudową kanalizacji deszczowej – Etap I zatwierdzonym decyzją nr 21/2022 o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej z dn. 28.04.2022 r. (branża: drogowa, sanitarna)
2) w projekcie wykonawczym dotyczącym budowy ulicy Powstańców Wielkopolskich w Puszczykowie wraz z rozbudową kanalizacji deszczowej – Etap I (branża: drogowa, drogowa – kanał technologiczny, sanitarna),
3) w inwentaryzacji kolidujących drzew i krzewów dotyczącej budowy ulicy Powstańców Wielkopolskich w Puszczykowie wraz z rozbudową kanalizacji deszczowej – Etap I (branża: zieleń),
4) w projekcie budowlanym dotyczącym budowy drogi wewnętrznej na działce nr 933 wraz z rozbudową kanalizacji deszczowej i oświetlenia ulicznego w Puszczykowie zatwierdzonym decyzją pozwolenia na budowę nr 4096/2018 z dn. 24.07.2019 r. (branża: drogowa, sanitarna, elektryczna),
5) w projekcie wykonawczym dotyczącym budowy ulicy Powstańców Wielkopolskich i drogi wewnętrznej wraz z rozbudową kanalizacji deszczowej i oświetlenia ulicznego w Puszczykowie w zakresie budowy drogi wewnętrznej na działce nr 933 wraz z rozbudową kanalizacji deszczowej i oświetlenia ulicznego (branża: drogowa, sanitarna, elektryczna),
zwanymi dalej projektem oraz w specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót zwanymi dalej STWiOR stanowiące załącznik SWZ
Uwaga 1: Wykonawca uwzględni w swojej ofercie zakup i montaż oznakowania pionowego, które w projekcie stałej organizacji ruchu oznaczone zostało jako oznakowanie istniejące ( znaki: B-30 – 1 szt., D-1 – 2 szt.).
Uwaga 2: Zamawiający informuje o równolegle prowadzonej inwestycji przez Aquanet S.A. polegającej na budowie sieci wodociągowej na fragmencie ulicy Powstańców Wielkopolskich (droga wewnętrzna, działka nr 933). Zamawiający zastrzega, że Wykonawca robót drogowych będzie mógł rozpocząć roboty budowlane na tym odcinku ulicy Powstańców Wielkopolskich po wybudowaniu i odbiorze sieci wodociągowej przez Aquanet S.A.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
77211600-8 - Sadzenie drzew
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1187391,28 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1310179,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1187391,28 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Robót Drogowych Marek Dachtera
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7830004700
7.3.3) Ulica: ks. I. Posadzego 5b
7.3.4) Miejscowość: Puszczykowo
7.3.5) Kod pocztowy: 62-040
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1187391,28 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |