Przebudowa budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Istebnej
Gmina Istebna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00312095
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00312095/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-19 12:43
- Lokalizacja
- Istebna, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b12c4d9b-f852-11ec-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 5482676134
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00312095 z dnia 2022-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Istebnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Istebna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182500
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Istebna 1000
1.5.2.) Miejscowość: Istebna
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-470
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@istebna.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.istebna.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://istebna.bip.info.pl/index.php?idmp=362&r=r1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Istebnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b12c4d9b-f852-11ec-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00312095
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00039682/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Istebnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00232560/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.13.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z realizacją zadania inwestycyjnego pn. "Przebudowa Gminnego Ośrodka Kultury w Istebnej" dla budynku Gminnego Ośrodka Kultury zlokalizowanego pod adresem Istebna 68, 43-470 Istebna oraz terenów przyległych w otoczeniu budynku. W zakres prac wchodzą roboty budowlane wraz z zagospodarowaniem terenu i układem komunikacyjnym oraz kanalizacją deszczową, roboty branży elektrycznej, elektroenergetycznej i teletechnicznej wraz z przyłączami oraz roboty branży sanitarnej, w tym kanalizacji ściekowej, instalacji wodociągowej (ciepła i zimna woda), wentylacyjnej, centralnego ogrzewania wraz z przyłączami z wyłączeniem dostawy i montażu pieca olejowego oraz zbiorników na olej. Wykonanie robót budowlanych stanowiących przedmiot zamówienia w pełnym zakresie zgodnie z dokumentacją, obowiązującymi przepisami i normami, zasadami współczesnej wiedzy technicznej i sztuki budowlanej, przepisami bhp i ppoż., ochrony środowiska, postanowieniami SWZ wraz załącznikami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Kwota jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosiła9.000.000,00 zł brutto. Z uwagi na to, iż oferta z najniższą ceną wynosi 13.031.037,80 zł
brutto Zamawiający informuje, że nie wyraża zgody na zwiększenie kwoty na sfinansowanie
zamówienia.
| 2022-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |