Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych w branży drogowej II
GMINA TARCZYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00312169
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-19 12:56
- Lokalizacja
- Tarczyn, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 1231233414
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
Wykonawcy
4 przyznane
MT-PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrójec, PL
99 000 PLNMT-PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrójec, PL
99 000 PLNMT-PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrójec, PL
109 000 PLNMT-PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrójec, PL
119 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.