P-34-2022 Wyk. robót bud. polegających na modernizacji wew. dróg i ciągów kom. w RSS w ramach zad. inw. pn.: „Modernizacja wew. dróg i ciągów kom. na terenie RSS zwięk. dost. dla osób niepełn.”.
Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr. Tytusa Chałubińskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00312406
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00312406/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-19 13:36
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e6e5ac69-1fb0-11ed-acbd-46d0480cd9c4
- Identyfikator
- 7960012187
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00312406 z dnia 2022-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
P-34-2022 Wyk. robót bud. polegających na modernizacji wew. dróg i ciągów kom. w RSS w ramach zad. inw. pn.: „Modernizacja wew. dróg i ciągów kom. na terenie RSS zwięk. dost. dla osób niepełn.”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr. Tytusa Chałubińskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000315086
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lekarska 4
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-610
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@szpital.radom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpital.radom.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szpital.radom.pl/zamowienie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
P-34-2022 Wyk. robót bud. polegających na modernizacji wew. dróg i ciągów kom. w RSS w ramach zad. inw. pn.: „Modernizacja wew. dróg i ciągów kom. na terenie RSS zwięk. dost. dla osób niepełn.”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6e5ac69-1fb0-11ed-acbd-46d0480cd9c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00312406
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00041472/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja wewnętrznych dróg i ciągów komunikacyjnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie prawne: art. 305 pkt. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.)
Uzasadnienie faktyczne:
W dniu 07.06.2022r. wszczęto postępowanie w w/w przedmiocie w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji. Oferty mogły wpływać do 24.06.2022r. do godz.10.00, jednak w w/w postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta. Zamawiający skorzysta z uprawnienia jakie daje ustawa zgodnie z art. 305 pkt. 2) i udzieli zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-bf202b16-e63e-11ec-9a86-f6f4c648a056
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P-34-2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji wewnętrznych dróg i ciągów komunikacyjnych w Radomskim szpitalu Specjalistycznym im. dr. T. Chałubińskiego przy ul. Tochtermana 1 w Radomiu” w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja wewnętrznych dróg i ciągów komunikacyjnych na terenie Radomskiego Szpitala Specjalistycznego zwiększająca dostępność dla osób niepełnosprawnych”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Powód unieważnienia: W dniu 06.07.2022 r. przeprowadzono negocjacje, jednak zaproponowana oferta cenowa przekracza środki przekazane przez Zamawiającego na realizację zamówienia, Zamawiający nie zaakceptował ceny zaproponowanej przez Wykonawcę.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamówienie było poprzedzone Ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy nr 2022/BZP 00238163/01 z dnia 2022-07-05| 2022-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |