Remont drogi gminnej nr 600127K (ul. Międzyleśna) w km 0+000,00 - 0+540,00 w miejscowości Celiny, gmina Iwanowice

Gmina Iwanowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00006148
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00006148/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-03 13:03
Lokalizacja
Iwanowice Włościańskie, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-19fd200e-338a-4c74-9b20-14c66097be8b
Identyfikator
6821634453
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

WALKOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWaganowice 22A, PL · lot 0
223 857,79 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00006148 z dnia 2025-01-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 600127K (ul. Międzyleśna) w km 0+000,00 - 0+540,00 w miejscowości Celiny, gmina Iwanowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Iwanowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555832

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ojcowska 11

1.5.2.) Miejscowość: Iwanowice Włościańskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-095

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@iwanowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.iwanowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-19fd200e-338a-4c74-9b20-14c66097be8b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej nr 600127K (ul. Międzyleśna) w km 0+000,00 - 0+540,00 w miejscowości Celiny, gmina Iwanowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-19fd200e-338a-4c74-9b20-14c66097be8b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00006148

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00572718

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IGKR.271.1.13.2024.MK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu remontu drogi gminnej nr 600127K (ul. Międzyleśna) w km 0+000,00 - 0+540,00 w miejscowości Celiny, gmina Iwanowice polegający m. in. na wykonaniu niezbędnych robót ziemnych, zbieraniu poboczy, wymianie warstw bitumicznych jezdni, robót wykończeniowych związanych z ułożeniem masy bitumicznej na połączeniu zjazdów, włączeń i skrzyżowań z nową nawierzchnią jezdni, odtworzeniu utwardzonych poboczy wraz z ich powierzchniowym utrwaleniem oraz modernizacji oświetlenia ulicznego polegającej na wymianie 6 szt. opraw oświetlenia ulicznego na nowe oprawy LED oraz montażu tablicy informacyjnej o finansowaniu robót w obrębie pasa drogowego drogi gminnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 223857,79 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 342615,88 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 223857,79 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): WALKOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: WALKOR Zakład Robót Drogowych i Ogólnobudowlanych, Lucjan Ordys

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6821800130

7.3.3) Ulica: WAGANOWICE 22A

7.3.4) Miejscowość: WAGANOWICE

7.3.5) Kod pocztowy: 32-090

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 223857,79 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2025-01-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane