Przebudowa pomieszczeń B204, B205, D123 w budynku Centrali Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz przebudowa portierni terenowej na wiatę rowerową na terenie Centrali Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00312810
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00312810/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-19 15:19
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-10d81c83-026e-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5213017228
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00312810 z dnia 2022-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa pomieszczeń B204, B205, D123 w budynku Centrali Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz przebudowa portierni terenowej na wiatę rowerową na terenie Centrali Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH
1.3.) Oddział zamawiającego: Centrala
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000017756
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szamocka 3, 5
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-748
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: SekretariatDZP@zus.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zus.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/zus1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Ubezpieczenia społeczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa pomieszczeń B204, B205, D123 w budynku Centrali Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz przebudowa portierni terenowej na wiatę rowerową na terenie Centrali Zakładu Ubezpieczeń Społecznych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-10d81c83-026e-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00312810
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00008510/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa pomieszczeń biurowych B04, 205,D123, w C/ZUS, ul. Szamocka 3,5
1.1.6 Przebudowa portierni terenowej na wiatę rowerową C/ZUS, ul. Szamocka 3,5
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00257977/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 993200/271/39/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 168119,24 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa pomieszczeń B204, B205, D123 w budynku Centrali Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Szczegółowy opis przedmiotu ww. zamówienia zawarty został w Projekcie wykonawczym (branża: architektura, sanitarna oraz instalacje elektryczne i teletechniczne), przedmiarze oraz w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (branża: architektura, sanitarna oraz instalacje elektryczne i teletechniczne), stanowiącymi Załącznik nr 1 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 86050,39 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa portierni terenowej na wiatę rowerową na terenie Centrali Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.Szczegółowy opis przedmiotu ww. zamówienia zawarty został
w Projekcie wykonawczym (branża: architektura, konstrukcja oraz instalacje elektryczne i teletechniczne), Projekcie rozbiórki, przedmiarze oraz w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (branża: architektura, konstrukcja oraz instalacje elektryczne i teletechniczne), stanowiącymi Załącznik nr 1A do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 82068,85 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W Części I nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W Części II nie złożono żadnej oferty.
| 2022-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |