Budowa biologicznej oczyszczalni ścieków do 150 RLM obsługującej budynki wielorodzinne z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą

Gmina Maszewo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00312978
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00312978/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-20 14:37
Lokalizacja
Maszewo, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d8a10f8d-0d72-11ed-8000-d680d39e541a
Identyfikator
8590008483
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00312978 z dnia 2022-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa biologicznej oczyszczalni ścieków do 150 RLM obsługującej budynki wielorodzinne z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Maszewo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684284

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności

1.5.2.) Miejscowość: Maszewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-130

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@maszewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.maszewo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://maszewo.logintrade.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa biologicznej oczyszczalni ścieków do 150 RLM obsługującej budynki wielorodzinne z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d8a10f8d-0d72-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00312978

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001992/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Budowa przydomowej biologicznej oczyszczalni ścieków do 150 RLM obsługującej budynki mieszkalne wielorodzinne w miejscowości Radzanek wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną towarzyszącą

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00278527/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2022.MG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa kontenerowej oczyszczalni ścieków do 150 RLM w miejscowości Radzanek Gmina Maszewo wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą na dz. nr 198/1, 199.
Zakres obejmuje odbiór ścieków sanitarnych poprzez istniejącą sieć kanalizacji sanitarnej z istniejących budynków wielorodzinnych.
Włączenie oczyszczalni do istniejącej sieci kanalizacji sanitarnej poprzez istniejącą studnie obiekt „IS”. Odcinek sieci od miejsca włączenia do istniejącego osadnika Imhoffa zostanie zaślepiony i wyłączony z eksploatacji wraz osadnikiem Imhoffa.
Ścieki bytowe do nowej oczyszczalni zostaną odprowadzone nowym odcinkiem PVC 200, a odprowadzenie ścieków oczyszczonych z oczyszczalni ścieków zostanie wykonane kanalizacją grawitacyjną PVC160 - na zmianie kierunku instalacji przewidziano studzienkę rewizyjną PP600 obiekt „S2” . Wylot ścieków oczyszczonych zostanie wykonany, jako prefabrykowany do odbiornika, jakim jest rzeka Stepnica na dz. nr 199 w obrębie Radzanek.
Dobrano biologiczną oczyszczalnie ścieków 150 RLM w technologii obrotowych złóż biologicznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45252127-4 - Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty znacznie przekracza wielkość środków, jakie Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 493000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 592860,00 PLN

2022-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane