Dowóz dzieci i uczniów z terenu Gminy Kobyla Góra z obwodów Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Kobylej Górze oraz Szkoły Podstawowej w Parzynowie do szkół i przedszkoli w roku 2025

GMINA KOBYLA GÓRA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00006204
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00006204/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-03 13:09
Lokalizacja
Kobyla Góra, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-530f2e9d-be8b-4430-9711-1c0449d75f60
Identyfikator
5140255116
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcąUsługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ GMINY KOBYLA GÓRA Z SIEDZIBĄ W LIGOCIELigota, PL · lot 0
231 098,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00006204 z dnia 2025-01-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz dzieci i uczniów z terenu Gminy Kobyla Góra z obwodów Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Kobylej Górze oraz Szkoły Podstawowej w Parzynowie do szkół i przedszkoli w roku 2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOBYLA GÓRA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855386

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wiosny Ludów 1

1.5.2.) Miejscowość: Kobyla Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-507

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 627378100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kobyla-gora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.kobyla-gora.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-530f2e9d-be8b-4430-9711-1c0449d75f60

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz dzieci i uczniów z terenu Gminy Kobyla Góra z obwodów Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Kobylej Górze oraz Szkoły Podstawowej w Parzynowie do szkół i przedszkoli w roku 2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-530f2e9d-be8b-4430-9711-1c0449d75f60

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00006204

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00000715/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Dowóz dzieci i uczniów z terenu Gminy Kobyla Góra z obwodów Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Kobylej Górze oraz Szkoły Podstawowej w Parzynowie do szkół i przedszkoli w roku 2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00601561

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zgodnie z przepisami ustawy PZP Gmina posiada możliwość realizacji przedsięwzięcia we własnym zakresie, własnymi siłami, w ramach własnego przedsiębiorstwa. Gmina Kobyla Góra zamierza zlecić wykonanie zadania spółce Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o. Gminy Kobyla Góra z siedzibą w Ligocie, Ligota 59a, które spełnia łącznie warunki określone w art. 214 ust. 1 pkt 11.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.21.2024.BZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na dowozie dzieci i uczniów z terenu Gminy Kobyla Góra z obwodów Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Kobylej Górze oraz Szkoły Podstawowej w Parzynowie do szkół i przedszkoli w roku 2025, odwożenie uczniów z wymienionych szkół i przedszkoli do wyżej wymienionych miejscowości oraz zapewnienie opieki nad uczniami w czasie świadczenia usługi przewozowej.
Termin realizacji zamówienia i czas trwania umowy 02.01.2025 r. – 31.12.2025 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Gminy Kobyla Góra z siedzibą w Ligocie

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6221015339

7.3.4) Miejscowość: Ligota

7.3.5) Kod pocztowy: 63-507

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 231098,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-02 do 2025-12-31
2025-01-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi