83570 Remont nawierzchni placu oraz instalacji odwodnienia przed budynkiem Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu
Gmina Wrocław, w imieniu i na rzecz której działają Wrocławskie Inwestycje Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Ofiar Oświęcimskich 36, 50-059 Wrocław na podstawie pełnomocnictwa Prezydenta Wrocławia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00313120
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00313120/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-22 08:30
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-70eda3c5-fddb-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8971731383
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00313120 z dnia 2022-08-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
83570 Remont nawierzchni placu oraz instalacji odwodnienia przed budynkiem Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wrocław, w imieniu i na rzecz której działają Wrocławskie Inwestycje Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Ofiar Oświęcimskich 36, 50-059 Wrocław na podstawie pełnomocnictwa Prezydenta Wrocławia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020568529
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ofiar Oświęcimskich 36
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-059
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wi.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wi.wroc.pl/html/przetargi.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wroclawskie_inwestycje1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
83570 Remont nawierzchni placu oraz instalacji odwodnienia przed budynkiem Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70eda3c5-fddb-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00313120
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031360/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Parking Podziemny Narodowego Forum Muzyki - naprawa nawierzchni i systemu odwodnienia na placu Wolności
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00245455/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/37/TP/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1658289,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Remont nawierzchni placu oraz instalacji odwodnienia przed budynkiem Narodowego Forum
Muzyki we Wrocławiu, w ramach którego Wykonawca zobowiązany jest między innymi do:
1.1. opracowania dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót zgodnie z
Programem Funkcjonalno- Użytkowym (PFU) w tym zgodnie z załączonym do PFU Raportem z badań i analiz przyczyn
uszkodzeń dla nawierzchni placu przed budynkiem Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu wraz ze wszystkimi
niezbędnymi opiniami, uzgodnieniami, zatwierdzeniami i pozwoleniami,
1.2. realizacji robót budowlanych zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym, na podstawie opracowanej przez
Wykonawcę dokumentacji projektowej oraz dokonanego przez Wykonawcę zgłoszenia robót,
-pełnienia nadzoru autorskiego podczas realizacji robót budowlanych w oparciu o wykonaną dokumentację projektową.
2. Całość prac stanowiących przedmiot zamówienia Wykonawca zobowiązuje się wykonać zgodnie z postanowieniami
umownymi, PFU i pozostałymi dokumentami składającymi się na Specyfikację Warunków Zamówienia w postępowaniu o
udzielenia zamówienia publicznego dla ww. zadania, a także zgodnie
z dokumentacją techniczną, obowiązującymi przepisami, normami i warunkami technicznymi wykonania i odbioru robót, ze
wskazówkami Zamawiającego, zasadami wiedzy technicznej i sztuką budowlaną. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
został przedstawiony w Części III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na postawie art. 260 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2021 poz. 1129 ze zm.)zwanej dalej ustawą informuje, że działając na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy unieważnia niniejsze
postępowanie o udzielenie zamówienia ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający
zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Cena oferty z najniższą ceną złożonej w niniejszym postępowaniu przez Stonbud sp. z o.o., ul. Jagiełły 5/3,
50-201 Wrocław wynosi 3 700 573,00 zł brutto, w tym w zakresie Gminy Wrocław: 3 246 770,00 zł, w zakresie
ZDiUM: 150 000,00 zł, a kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi:
1 536 000,00 zł brutto, w tym w zakresie Gminy Wrocław: 1 386 000,00 zł, w zakresie ZDiUM: 409 897,50 zł.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3700573,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-08-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |