Modernizacja sieci kanalizacyjnej w Gminie Lidzbark
Gmina Lidzbark
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00313311
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00313311/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2022-08-22 09:40
- Lokalizacja
- Lidzbark, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8317f2f9-08de-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 5711629663
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00313311 z dnia 2022-08-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja sieci kanalizacyjnej w Gminie Lidzbark
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lidzbark
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377942
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sądowa 21
1.5.2.) Miejscowość: Lidzbark
1.5.3.) Kod pocztowy: 13-230
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 23 696 15 05
1.5.8.) Numer faksu: 23 696 21 07
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@lidzbark.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.umig.lidzbark.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/6423111.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja sieci kanalizacyjnej w Gminie Lidzbark2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8317f2f9-08de-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00313311
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018234/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Modernizacja sieci kanalizacyjnej w Gminie Lidzbark
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00273524/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BiGK.271.1.18.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 522722,72 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem urządzeń, spełniających parametry określone w Załączniku nr 1 do SWZ, mających na celu poprawę funkcjonalności sieci kanalizacji na terenie gminy Lidzbark. W ramach modernizacji sieci kanalizacji przewiduje się dostawę, instalację i konfigurację następujących urządzeń:w część nr 1 - Doposażenie oczyszczalni:
– szczotki napowietrzające do rotora poziomego Landy typu 1000/12 - 27 kpl
– mieszadło zatapialne z zestawem mocującym w komorze defosfatacji - 2 kpl
– mieszadło zatapialne z zestawem mocującym w komorze nitryfikacji i denitryfikacji - 2 kpl
– pompa piasku z zestawem mocującym - 1 kpl
– piaskownik poziomy pomp z zestawem mocującym do usuwania piasku z piaskownika - 2 kpl
– sonda optyczna z zakresem spektralnym UV-VIS, ze zintegrowanym czyszczeniem ultradźwiękami - 1 kpl
– zautomatyzowana stacja zlewna – wyposażenie istniejącego kontenera po punkcie zlewnym - 1 kpl
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 44411000-4 - Wyroby sanitarne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
4.5.5.) Wartość części: 270858,90 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem urządzeń, spełniających parametry określone w Załączniku nr 1 do SWZ, mających na celu poprawę funkcjonalności sieci kanalizacji na terenie gminy Lidzbark. W ramach modernizacji sieci kanalizacji przewiduje się dostawę, instalację i konfigurację następujących urządzeń:w część nr 2 - Wyposażenie przepompowni ścieków:
– pompa z zestawem mocującym plus pełna automatyka sterująca przepompownią plus system monitorujący – 2 kpl
– pompa z zestawem mocującym - 1 kpl
– pompa z zestawem mocującym -2 kpl
– pompa z zestawem mocującym - 1 kpl
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 44411000-4 - Wyroby sanitarne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
4.5.5.) Wartość części: 251863,82 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wymaganym terminie wpłynęła 1 ofert na część nr 1 „Doposażenie oczyszczalni”. Nazwa firmy, która złożyła ofertę w terminie oraz dane zawarte w ofercie: ZAKŁAD USŁUGOWO PRODUKCYJNY PIOTR OPERSKALSKI UL. MAJCHERCZYKA- ZDANA 3 , 41-106 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE, NIP 6430010725 ; cena 977 850,00 zł ; okres gwarancji 24 miesiące.
Całkowita kwota jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia to 700.000,00 zł., w tym na części nr 1 to 360.000,00 zł.
Po otwarciu oferty stwierdzono, że złożona oferta w części nr 1 „Doposażenie oczyszczalni” przewyższyła kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający nie posiada środków własnych, które mógłby dodatkowo przeznaczyć na realizację zamówienia.
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 977850,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 977850,00 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wymaganym terminie na część nr 2 „Wyposażenie przepompowni ścieków” nie wpłynęła żadna oferta.
Zgodnie z art. 255 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2022-08-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |