Budowa boiska wraz z zagospodarowaniem terenu w XLII Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Madalińskiego 22 - I etap w ramach zadania inwestycyjnego p.n. "Budowa boisk wraz z zagospodarowaniem terenu .."

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00313381
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00313381/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-22 10:02
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-205b4d77-02a4-11ed-8000-d680d39e541a
Identyfikator
01525964000059
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

Wykonawcy

1 przyznane

WOJCIECH RUKATWarszawa, PL · lot 0
1 840 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00313381 z dnia 2022-08-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska wraz z zagospodarowaniem terenu w XLII Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Madalińskiego 22 - I etap w ramach zadania inwestycyjnego p.n. "Budowa boisk wraz z zagospodarowaniem terenu .."

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000059

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rakowiecka 25/27

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-517

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.mokotow@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mokotow.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/78061/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa boiska wraz z zagospodarowaniem terenu w XLII Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Madalińskiego 22 - I etap w ramach zadania inwestycyjnego p.n. "Budowa boisk wraz z zagospodarowaniem terenu .."

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-205b4d77-02a4-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00313381

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00000299/24/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Budowa boiska wraz z zagospodarowaniem terenu w XLII LO w ramach zadania inwestycyjnego p.n. "Budowa boisk wraz z zagospodarowaniem terenu w XLII Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Madalińskiego 22"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00255546/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UD-IV-WZP.271.58.2022.DKO

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 2174746,91 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1617016,26 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Roboty budowlane i elektryczne
1.1. Roboty przygotowawcze
1.2 Zabezpieczenie drzew
1.3 Wycinka drzew
1.3.1 Drzewa twarde
1.3.2 Drzewa miękkie
1.4 Prace rozbiórkowe
1.4.1 Demontaż małej architektury
1.4.2 Rozbiórka nawierzchni asfaltowych
1.4.3 Rozbiórka chodników
1.5 Zeskocznia do skocznia do skoku w dal
1.5.1 Obrzeża
1.5.2 Łapacze piasku
1.5.3 Zeskocznia
1.5.4 Pokrywa piaskownicy
1.6 Nawierzchnia bieżni
1.6.1 Obrzeża betonowe
1.6.2 Podbudowa
1.6.3 Warstwa stabilizująca
1.6.4 Nawierzchnia
1.7 Boisko Wielofunkcyjne i boisko do siatkówki
1.7.1 Obrzeża betonowe
1.7.2 Podbudowa
1.7.3 Warstwa stabilizująca
1.7.4 Nawierzchnia
1.8 Chodniki
1.8.1 Obrzeża betonowe
1.8.2 Podbudowa
1.8.3 Nawierzchnia
1.9 Piłkochwyty
1.9.1 Fundamenty
1.9.2 Słupy
1.9.3 Siatki piłkochwytów
1.10 Wyposażenie w stały sprzęt sportowy i inne elementy małej architektury
1.10.1 Bramki do piłki ręcznej
1.10.2 Zestawy do kosztkówki
1.10.3 Zestaw do siatkówki
1.10.4 Belka do odbicia do skoku w dal
1.10.5 Ławki z oparciem
1.11 Rekultywacja trawników
1.11.1 Podłoże
1.11.2 Siew
1.12 Nasadzenia drzew
1.12.1 Przygotowanie gleby
1.12.2 Sadzenie
1.12.3 Ściółkowanie
1.12.4 Pielęgnacja
1.13 Prace porządkowe
1.14 Elektryka

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1840000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2436605,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1840000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZIEL-BUD Wojciech Rukat

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL1180038363

7.3.3) Ulica: Mehoffera 122

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-158

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1840000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

2022-08-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane