Remont drogi gminnej nr 113684R Święcany – Betlejem w km 0+000,0 – 0+800,0 i w km 0+973,0 – 1+260,0 w m. Święcany
GMINA SKOŁYSZYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00006269
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00006269/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-03 13:16
- Lokalizacja
- Skołyszyn, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d009ab3c-dac4-44ab-ae50-f97eb42f7b44
- Identyfikator
- 6851651203
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00006269 z dnia 2025-01-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 113684R Święcany – Betlejem w km 0+000,0 – 0+800,0 i w km 0+973,0 – 1+260,0 w m. Święcany
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKOŁYSZYN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440382
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Skołyszyn 12
1.5.2.) Miejscowość: Skołyszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-242
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 134491729
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@skolyszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.skolyszyn.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_skolyszyn1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej nr 113684R Święcany – Betlejem w km 0+000,0 – 0+800,0 i w km 0+973,0 – 1+260,0 w m. Święcany2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d009ab3c-dac4-44ab-ae50-f97eb42f7b44
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00006269
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00586006
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPIR.271.21.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) W ramach zamówienia przewidziano wykonanie remontu drogi gminnej nr 113684R Święcany – Betlejem na odcinku łącznie 1 087 m, w km 0+000,0 – 0+800,0 i w km 0+973,0 – 1+260,0 w miejscowości Święcany. Remont polegać będzie na odnowieniu istniejącej nawierzchni jezdni, w tym m.in. na wykonaniu podbudowy, remoncie przepustów, nowej nawierzchni z betonu asfaltowego, poboczy, uzupełnieniu zjazdów, odmuleniu rowów.
2) Zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia został szczegółowo opisany w zał. nr 2 do SWZ (OPZ) oraz załącznikach: nr 5 do SWZ (projekt umowy) i nr 11 do SWZ – dokumentacja projektowo – kosztorysowa.
3) Zadanie należy wykonać w oparciu o posiadane przez Zamawiającego dokumenty:
1) Dokumentacji projektowo – kosztorysowej – (autor: mgr inż. Dominik Nigborowicz - zwaną dalej Dokumentacją.
4. Zadanie jest dofinansowane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 672407,73 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1216555,63 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 672407,73 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Leszek Kochanowicz Firma Usługowo-Handlowo-Produkcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8141585952
7.3.4) Miejscowość: Zielonka 64
7.3.5) Kod pocztowy: 36-130
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 672407,73 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-01-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |