Modernizacja infrastruktury w zakresie przeciwdziałania, rozprzestrzeniania się, zapobiegania i zwalczania COVID-19 w Zespole Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w formule „zaprojek (...)
ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŚWIĘTOCHŁOWICACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00313667
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00313667/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-22 11:28
- Lokalizacja
- Świętochłowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b73ff894-03ff-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6271669770
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00313667 z dnia 2022-08-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury w zakresie przeciwdziałania, rozprzestrzeniania się, zapobiegania i zwalczania COVID-19 w Zespole Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w formule „zaprojek (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŚWIĘTOCHŁOWICACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000311450
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Chorzowska 38
1.5.2.) Miejscowość: Świętochłowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-605
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 2455041
1.5.8.) Numer faksu: 32 2453440
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@zoz.net.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zoz.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zoz.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury w zakresie przeciwdziałania, rozprzestrzeniania się, zapobiegania i zwalczania COVID-19 w Zespole Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w formule „zaprojek (...)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b73ff894-03ff-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00313667
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00258037/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 9/TP/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1811469,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa części pomieszczeń niskiego parteru budynku C na potrzeby Izby Przyjęć, Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ), części Poradni Specjalistycznych z przyległym terenem na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w ramach projektu pn.: Inwestycja budowlana w celu zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 1134679,88 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa istniejącej wiaty podjazdu dla karetek pogotowia ratunkowego na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w ramach projektu pn.: Inwestycja budowlana w celu zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 179063,97 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa i rozbudowa instalacji sprężonego powietrza medycznego na niskim parterze budynku C na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w ramach projektu pn.: Inwestycja budowlana w celu zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
24111500-0 - Gazy medyczne
4.5.5.) Wartość części: 260525,58 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont i modernizacja w budynku C dźwigów osobowych (dźwigi szpitalne) nr ewidencyjny N 3109008573 (prawy) i nr ewidencyjny N 3109008738 (lewy) na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w ramach projektu pn.: Inwestycja budowlana w celu zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 237200,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu pn.: Modernizacja infrastruktury w zakresie przeciwdziałania, rozprzestrzeniania się, zapobiegania i zwalczania COVID-19 w Zespole Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w formule „zaprojektuj i wybuduj” w ramach projektu pn.: Inwestycja budowlana w celu zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych nie złożono żadnej oferty.
Mając na uwadze powyższe, Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2021 r. poz. 1129 z póżn.zm.) unieważnił przedmiotowe postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu pn.: Modernizacja infrastruktury w zakresie przeciwdziałania, rozprzestrzeniania się, zapobiegania i zwalczania COVID-19 w Zespole Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w formule „zaprojektuj i wybuduj” w ramach projektu pn.: Inwestycja budowlana w celu zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych nie złożono żadnej oferty.
Mając na uwadze powyższe, Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2021 r. poz. 1129 z póżn.zm.) unieważnił przedmiotowe postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu pn.: Modernizacja infrastruktury w zakresie przeciwdziałania, rozprzestrzeniania się, zapobiegania i zwalczania COVID-19 w Zespole Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w formule „zaprojektuj i wybuduj” w ramach projektu pn.: Inwestycja budowlana w celu zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych nie złożono żadnej oferty.
Mając na uwadze powyższe, Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2021 r. poz. 1129 z póżn.zm.) unieważnił przedmiotowe postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu pn.: Modernizacja infrastruktury w zakresie przeciwdziałania, rozprzestrzeniania się, zapobiegania i zwalczania COVID-19 w Zespole Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w formule „zaprojektuj i wybuduj” w ramach projektu pn.: Inwestycja budowlana w celu zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych nie złożono żadnej oferty.
Mając na uwadze powyższe, Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2021 r. poz. 1129 z póżn.zm.) unieważnił przedmiotowe postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2022-08-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |